Top modelki i wielkie gwiazdy na prezentacji kolekcji La Manii

Na event przyjechała sama Karolina Kurkova!
Joanna Mroczkowska / 29.04.2015 08:42

Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się prezentacja jak mniemamy zimowej kolekcji La Manii. Niestety do redakcji nie doszła żadna informacja w tej sprawie dlatego skupimy się na gwiazdach, nie na ubraniach, których nie miałyśmy okazji zobaczyć. A jeśli o gwiazdach mowa, musimy powiedzieć, że Joanna Przetakiewicz ponownie pokazała na co ją stać. Dosłownie.

Gwiazdy na evencie La Manii

Oprócz samej dyrektor artystycznej marki na evencie można było spotkać śmietankę polskiego show biznesu. Od Hanny Lis, Kate Rozz, przez Monikę Olejnik, znanych projektantów mody, a na kandydatce na prezydenta Magdalenie Ogórek kończąc. Wszystkie (wszyscy), prezentowały się bardzo dobrze.

Anja Rubik, koleżanka Joanny Przetakiewicz z programu "Project Runway" miała na sobie czarną kreację, w której jak można było się spodziewać wyglądała bosko! Na prezentacji pojawiła się również Anna Jagodzińska jedna z najsłynniejszych modelek z polskim paszportem. Ciekawa kreacja z rozciętymi rękawami prezentowała się na niej świetnie. A na koniec największa gwiazda wieczoru - Karolina Kurkova. Czeska piękność w ekstrawaganckiej kreacji wyglądała fantastycznie.

A teraz zadanie dla was. Oceńcie 3 słynne top modelki i zagłosujcie na tą, która na imprezie La Manii wyglądała najpiękniej!

Więcej modnych gwiazd na czerwonych dywanach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)