Konkurs! Tym razem Złota Rybka nie spełnia trzech przypadkowych życzeń, ale przyjęła ona postać konkursu i pomaga marce YES zrealizować Twoje biżuteryjne marzenia.

Pozwól, by Złota Rybka spełniła Twoje życzenia

Konkurs! Tym razem Złota Rybka nie spełnia trzech przypadkowych życzeń, ale przyjęła ona postać konkursu i pomaga marce YES zrealizować Twoje biżuteryjne marzenia.[KONKURS ZAKOŃCZONY!]
Konkurs! Tym razem Złota Rybka nie spełnia trzech przypadkowych życzeń, ale przyjęła ona postać konkursu i pomaga marce YES zrealizować Twoje biżuteryjne marzenia.

YES zaprasza do wakacyjnej zabawy, w której możesz zdobyć biżuterię swoich marzeń. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową YES.pl i zalogujesz się w zakładce YES.pl/zlota-rybka. 

Zobacz także: Jak zrobić bigle

Stwórz swoją prywatną "listę marzeń" w specjalnym formularzu, w którym możesz zapisać tę konkretne wyroby marki, która podobają Ci się tak bardzo, że chciałbyś/chciałabyś mieć je na własność. Jak je zdobyć? Wystarczy, że najciekawiej i najoryginalniej uzasadnisz wybór każdego z produktów ze swojej „listy marzeń”. Co więcej - nie musisz nic kupować, musisz jedynie wykazać się barwnym językiem i darem przekonywania.

Zobacz także: Złoto w karatach

Konkurs trwa aż do końca wakacji, czyli do 31.08.2010 roku, a w każdy czwartek zostaną przyznane 3 nagrody główne za:

  •  za najlepsze uzasadnienie wyboru biżuterii do 1500 zł,
  •  za najlepsze uzasadnienie wyboru biżuterii do 700 zł,
  •  za najlepsze uzasadnienie wyboru biżuterii do 300 zł,

Dodatkowo w każdy czwartek będę przyznawane też 3 nagrody pocieszenia w postaci bonu wartościowego o nominale 100 zł na zakupy w sieci YES. Zdecydowanie warto sprawdzić, czy potrafisz przekonać markę, że Twoja wymarzona biżuteria powinna trafić właśnie w Twoje ręce.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)