POLECAMY

Powitaj wiosnę nowymi dżinsami Guess Power Curvy

Marka GUESS wprowadziła na rynek nowe dżinsy, które modelują sylwetkę przez cały dzień. Ty też musisz je mieć, dlatego postaw na odświeżenie wiosennej garderoby!
Powitaj wiosnę nowymi dżinsami Guess Power Curvy

 

To nie tylko jeansy, to cała Ty

Wszyscy bardzo dobrze znamy markę GUESS, która produkuje nie tylko świetne jeansy, lecz także na przykład sukienki, buty i torebki. Tej wiosny nadszedł czas na kolejną odsłonę nowych produktów GUESS.  Wprowadzone właśnie na rynek jeansy POWER CURVY sprawią, ze będziesz czuła, że to nie tylko spodnie, ale cała Ty: seksowna i pożądana przez mężczyzn.

Sekrety jeansów marki GUESS

Na czym polega sekret superdopasowania jeansów POWERCURVY? Przylegają one do ciała kobiety jak druga skóra i sprawiają, ze jej sylwetka optycznie się wysmukla.  To na pewno kręci facetów i dodaje pewności siebie;) Przyczyną tego efektu jest specjalna technologia fitswell®  i zdolność do zachowania pierwotnego wyglądu, co sprawia że sylwetka noszącej jeansy POWER CURVY kobiety jest modelowana, a efekt push-up utrzymuje się przez cały dzień.  

Materiał jeansów POWER CURVY

Materiał jeansów POWER CURVY ma niewątpliwą przewagę nad innymi materiałami tego typu. Jest niesamowicie wytrzymały i jednocześnie miękki w dotyku. Sprawia to delikatna mieszanka poliestru z materiałem tencel oraz wykończeniem Alchemy One.

Ty też musisz je mieć!

Chciałabyś, aby koleżanki patrzyły z zazdrością na Twoja wymodelowaną sylwetkę, piękną pupę i zgrabne nogi? Postaw na odświeżenie swojej garderoby i supermodne jeansy POWER CURVY marki GUESSTy też koniecznie musisz je mieć!
 

Jeansy GUESS POWER CURVY są dostępne w następujących wersjach: Jegging, Skinny Low, Skinny Mid oraz Curve –X.
 
 IT’S NOT JUST THE JEANS, IT’S YOU BEING SEXY
 #SHAPEYOURBODY
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)