Porady stylistki TVN Wiganny Papiny

26 i 27 września 2009 we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim odbędzie się "Wielki Festiwal Mody i Stylu".
/ 26.09.2009 02:39
26 i 27 września 2009 we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim odbędzie się "Wielki Festiwal Mody i Stylu". Od godziny 13. rozpoczną się prezentacje kolekcji jesienno-zimowych dostępnych w sklepach Pasażu.

To jednak nie koniec! W tych dniach w Centrum Stylizacji Pasażu znana stylistka TVN Wiganna Papina poprowadzi konkurs "Bądź piękna na jesień". Osoby, które zgłoszą się do konkursu  będą mogły zmienić swój styl pod okiem stylistki. Fryzurę wykonają fryzjerzy z salonu Redox w Pasażu, makijaż - wizażystki Sephory, a Wiganna Papina oczywiście doradzi w kwestii stroju i stylu.

Porady stylistki TVN Wiganny Papiny

Olśniewające metamorfozy zostaną nagrodzone. Główna nagroda to bony na zakupy
do sklepów w Pasażu wartości 1000 zł, zostaną również przyznane trzy wyróżnienia.

Wiganna Papina jest znana z porannego programu "Dzień Dobry TVN" oraz współpracy ze stylistką programów "Taniec z Gwiazdami" czy "You Can Dance" oraz serialu "Niania" Dorotą Wiliams. W latach 90-tych występowała w programie satyrycznym "Lalamido". Tworzyła kostiumy i charakteryzacje m. in. do spektakli Teatru Telewizji.

Regulamin i zgłoszenie do konkursu można pobrać ze strony internetowej Pasażu Grunwaldzkiego (zakładka Aktualności), dostępne są również w Punkcie Informacji w Pasażu oraz w sobotę i niedzielę w Centrum Stylizacji koło sceny na poziomie 0.

WU
Źródło: Pasazgrunwaldzki.pl