Polskie modelki - Sukcesy Polaków - Piękne kobiety

Poznajcie je wszystkie
Joanna Mroczkowska / 10.01.2014 06:05

To, że polskie modelki są rozchwytywane wiemy od lat. Na szczycie wciąż znajduje się kilka z nich. Anja Rubik to już ikona współczesnego modellingu. Małgosia Bela, to najbardziej doceniana polska modelka. A Monika Jac Jagaciak, Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak, mają już tak silną pozycję w świecie mody, że jeszcze przez lata nie będą narzekać na kontrakty.

W kolejności na podium powinny znaleźć się takie nazwiska, jak Patrycja Gardygajło, Daga Ziober i Zuzanna Bijoch. Modelki, które mają na swoim koncie kampanię znanych domów mody, a do tego okładki topowych magazynów.

Do naszej 15-stki zaliczyłyśmy też kilka nowych - medialnie nazwisk. Modelki, które są znane w branży, ale nie tak znane szerszej publiczności to, m.in. Ola Rudnicka i Magdalena Jasek, które właśnie zaliczyły wiosenną kampanię Prady. Natalia Siodmiak, którą do wiosennej kampanii Max Mara stylizowała sama Carine Roitfeld. A do tego Karolina Wąż, Marlena Szoka i Emilia Nawarecka, które wciąż od czasu do czasu na zaskakują.

A na koniec 2 wisienki na torcie. Mianowicie Kasia Smutniak, którą kocha cała Italia i Joanna Krupa, która wciąż doskonale trzyma się jako modelka - celebrytka w USA.

Czy o kimś zapomniałyśmy?

Zobaczcie również:

Zobaczcie polskie modelki na okładkach i w kampaniach reklamowych: