polskie modelki w koronkach fot. ONS.pl

Polskie modelki - Koronkowe ubrania - Czerwony dywan

Jak wam się podoba ten trend?
Joanna Mroczkowska / 10.05.2016 10:13
polskie modelki w koronkach fot. ONS.pl

W ciągu minionego tygodnia aż 3 polskie modelki pojawiły się na czerwonych dywanach w czarnych koronkach. Tak, siatkę Anji też zaliczamy do tego trendu :)

Magda Frącowiak wybrała się na imprezę charytatywną 10th Annual Delete Blood Cancer DKMS Gala. Nasza top modelka pojawiła się na evencie w towarzystwie takich gwiazd jak Georgia May Jagger czy Paris Hilton. A miała na sobie kreację Francesco Sconamiglio. Połączyła ją z kryjącymi rajstopami i czółenkami w stylu retro. Oczywiście nie zapominając o biżuterii własnego projektu.

Polskie modelki noszą czarne koronki

polskie modelki w koronkach
|Od lewej: Renata Kaczoruk, Anja Rubik, Magda Frąckowiak - fot. ONS.pl|

Anja Rubik wybrała się na festiwal filmowy Netia OFF Camera w boskiej sukience mini projektu polskiej projektantki robiącej światową karierę - Magdy Butrym. Całość uzupełniła biżuterią Apart. Na tym samym festiwalu, podczas premiery filmu "Modelka" można było spotkać Renatę Kaczoruk, która również postawiła na koronki. Narzeczona Kuby Wojewódzkiego wybrała koronkowy golf i spódnicę zaprojektowaną przez polskiego projektanta Michaela Hekmata.

Okazuje się, że zimowy trend - czerń i romantyczne koronki sprawdza się również wiosną. W końcu odsłaniają kawałek ciała, ale zostawiają też wiele niedopowiedzeń. A jak wam się podoba ten trend?

Więcej mody w stylu gwiazd:

Ubierz się jak Emma Roberts
Buty Sary Jessicki Parker kupisz w internecie
Conchita Wurst nosi polskie marki?