Aukcje WOŚP fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Polki.pl dla WOŚP 2017 - Aukcje charytatywne- Pomagamy

Zobaczcie, co znaczy magia WOŚP
Joanna Mroczkowska / 10.01.2018 14:24
Aukcje WOŚP fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Zaprzyjaźnione z nami marki przekazały na aukcje WOŚP kilka wspaniałych rzeczy. Joanna Przetakiewicz przekazała nam kombinezon La Manii, który miała na sobie Joanna Krupa. Marka Marlu wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy welurowym kombinezonem zaprojektowanym specjalnie dla Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Polki.pl wspierają WOŚP 2017

Sabrina Pilewicz na WOŚP przekazała torebkę własnego projektu. Zaś ambasadorka BabyLiss Agnieszka Cegielska depilator marki wraz z autografem.

Aukcje, które zorganizowałyśmy dzięki naszym przyjaciołom okazały się wielkim sukcesem. A do puli uzbieranej przez tegoroczny WOŚP trafiło prawie 5 tysięcy złotych.

Aukcje WOŚP 2018. Wybrałyśmy najciekawsze licytacje na Allegro. Sprawdź, o co warto powalczyć!

Polki.pl wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jednak najciekawsza historia dotyczy czerwonych szpilek Badura zaprojektowanych przez Anetę Kręglicką z dedykacją od gwiazdy. Buty te przekazałyśmy prosto na lotnisko, gdyż leciały na bal w... Miami!

Od zwycięzcy aukcji dostaliśmy taką wiadomość: "Proszę o szybką wysyłkę, w piątek jedziemy na bal." Przeczytałam to w środę wieczorem. Bałam się, że w jeden dzień szpilki nie dotrą z Warszawy na dalekie południe Polski, gdzie mieszka pan, który je wylicytował dla swojej ukochanej. Zaczęłam dopytywać kiedy dokładnie jest ten bal i gdzie. Myślałam, że może bezpośrednio tam wyślemy przesyłkę. Okazało się, że bal dopiero za tydzień, tylko dość daleko... w Miami w USA. Na szczęście pan Witek, który wygrał aukcję, wylatywał z warszawskiego lotniska. Lot o godz. 6, odprawa o godz. 4. Spotkaliśmy się zatem przed świtem, buty trafiły do bagażu i dalej do Ameryki. A my dostałyśmy jeszcze kilka pysznych pierników! Magia WOŚP działa!

- opowiada Magda Klimowska, redaktorka naczelna Polki.pl