Pokaz Simple Creative Products na lotnisku - relacja

Takiego wybiegu jeszcze w Polsce nie było. Zobacz relację z lotniskowego show i najdłuższego wybiegu w kraju!
/ 01.07.2011 09:05
110 metrów częściowo ruchomego wybiegu. Znamienite polskie gwiazdy i prawie czterdzieści najlepszych polskich modelek. Takiego pokazu mody jeszcze nie było! Wczoraj na lotnisku Chopina w Warszawie, w niedostępnej jeszcze dla podróżnych części terminalu, odbył się wyjątkowy pokaz najnowszej kolekcji marki Simple CP.

Zaprezentowana kolekcja Simple Creative Products na nadchodzący sezon jesień-zima 2011/2012 jest dziełem projektantki Lidii Kality. Zachwycające stroje prezentowało aż 36 modelek, a niezwykły pokaz oglądało pół tysiąca specjalnie na tę okazję zaproszonych gości.

Iście lotniczy spektakl zapowiadały już same imienne zaproszenia zrobione na wzór kart pokładowych na lot pierwszej klasy na pokaz Simple Creative Products.

Do zamkniętej jeszcze dla ruchu części terminalu gości dowoziły autobusy, które na codzień kursują na płycie lotniska. Na miejscu czekała flota w pełnym umundurowaniu, a goście siedzieli na oryginalnych, lotniskowych krzesłach z poczekalni. O godzinie zero z głośników, jak w prawdziwym porcie lotniczym ogłasza się odlot samolotu, obwieszczono rozpoczęcie pokazu.

Modelki, a wśród nich Joanna Horodyńska i Ania Piszczałak z Top Model zaprezentowały piękną, kobieca kolekcję inspirowana latami 60. i 70. Dominowała czerń, intensywna żółć i czerwień. Nie zabrakło też dużej ilości skóry, futra i cekinów.

Modelki prezentowały ubrania idąc przez cały terminal, dopiero na sam koniec ustawiły się jak manekiny na ruchomej platformie. Efekt wspaniały!