POLECAMY

HIT & KIT na pokazie Paprocki & Brzozowski

A wy, jak oceniacie?
HIT & KIT na pokazie Paprocki & Brzozowski fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Najnowszy pokaz Paprocki & Brzozowski przyciągnął wiele gwiaz. Sporo z nich wyglądało bardzo dobrze, ale mało kto pozytywnie nas zaskoczył i oczarował. Polskie gwiazdy wciąż stawiają na minimalizm, który nie zagraża aż takimi wpadkami, jak wszelkie modowe szaleństwa. W sumie, bardzo nas to nie dziwi, bo nieudane stylizacje wciąż są częste na salonach. Kto tym razem nas zachwycił, a kto zaliczył gafę?

Bardzo "fashion", ale i gustownie prezentowała się Paulina Sykut. Gwiada postawiła na spódnicę maksi i crop top. Takie połączenie fantastycznie skontrasowało trend sportowy z klasyczną elegancją. Do tego bardzo modna przezroczysta torebka i hitowe w tym sezonie pomarańczowe usta.

Dużo gorzej wyglądała Kasia Burzyńska, która choć jest przemiłą osobowością medialną, często "gubi się" modowo. Tym razem wybrała bardzo modną, kolorową ramoneskę w oversizeowym kroju. I wszystko byłoby wspaniale, gdyby, tak jak proponują to projektanci, założyła do niej obcisłą resztę stylizacji. Tymczasem wybrała morelowy, oversizeowy komplet ze spodniami palazzo. Zdeformowała tym samym sylwetkę i wyglądała nieco zabawnie...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)