Pokaz bielizny Triumph: trendy, Święta i Walentynki 09/10

Pierwszego dnia jesieni w warszawskim hotelu Sofitel Victoria firma Triumph zaprezentowała trendy w bieliźnie na sezon jesień-zima 2009/2010 oraz kolekcję świąteczną.
/ 05.10.2009 02:07

Pierwszego dnia jesieni w warszawskim hotelu Sofitel Victoria firma Triumph zaprezentowała trendy w bieliźnie na sezon jesień-zima 2009/2010 oraz kolekcję świąteczną i walentynkową.

Na wybiegu dominowały nostalgiczne fasony nawiązujące do stylu ikon mody z lat 50. Luksusowe koronki, zmysłowa satyna i szlachetne hafty w modnych w tym sezonie kolorach burgundu, purpury i czerni. Kolekcja wydawała nam się delikatna i stonowana, ale modelki świetnie w niej wyglądały na żywo.

Pokaz bielizny Triumph: trendy, Święta i Walentynki 09/10

Beżowa koszulka w drobny wzorek i czarna bielizna nocna przypadły nam do gustu

Kolekcja nawiązuje do najciekawszych trendów sprzed lat, jak też do kobiecego stylu wykreowanego przez Marylin Monroe – mówi dyrektor marketingu Elżbieta Lityńska.

Modelki zaprezentowały również kolekcje bielizny dziennej i nocnej specjalnie zaprojektowanej na okres świąteczno-noworoczny. Projektanci firmy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, dekorując każdy model połyskującymi dodatkami.

Pokaz bielizny Triumph: trendy, Święta i Walentynki 09/10

<odele bielizny i modelki, które nam się najbardziej podobały na pokazie marki Triumph

Na zakończenie modelki w koronkowej bieliźnie, tiulowych stringach i satynowych koszulkach nocnych zaprezentowały kolekcję walentynkową. Modelki w majteczkach, zakrywające biusty pluszowymi poduszkami w kształcie serc podbiły całkowicie serca publiczności, zarówno kobiecej, jak i (w mniejszości, ale jednak) męskiej.

Pokaz bielizny Triumph: trendy, Święta i Walentynki 09/10

Od lewej: Anna Samusionek, Francys Sudnicka, Elżbieta Lityńska, Katarzyna Skrzynecka

Magia marki przyciągnęła również znane osoby. Wśród licznie przybyłych dziennikarzy i stylistów reprezentujących magazyny kobiece, wydawnictwa branżowe i portale internetowe obecne były aktorki: Anna Samusionek, Katarzyna Skrzynecka, modelka i aktorka Francys Sudnicka.

Poniżej w galerii zdjęć We-dwoje.pl możecie obejrzeć cały pokaz Triumpha.WU
Źródło: materiały prasowe Triumph
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)