Pokaz bielizny Panache - So Chic i "Klinika Stanika"

Zobacz fotorelację z pokazu i poznaj najnowszy prjekt marki - "Klinikę Stanika"
Polki.pl były patronem niezwykłego pokazu mody - bielizny marek Panache - So Chic!. Pokaz, który odbył się w Warszawskim hotelu Polonia poprowadziła znana modelka i prezenterka Polsat Cafe, Pola Czarnecka.

Podczas uroczystości swoją prapremierę miał najnowszy projekt So Chic!, a mianowicie Klinika Stanika, która jest kontynuacją polityki firmy dotyczącej propagowania odpowiedniego dopasowania rozmiaru biustonosza i uświadamiania coraz szerszego grona kobiet w tejże dziedzinie. Dlatego też dystrybutor marek Panache stworzył przeszkolone zespoły bra-fitterek, działające na terenie całej Polski.

Bra-fitterki Panache, zwane w projekcie Klinika Stanika jako Stanikowe Panie Doktor, będą brały udział w cyklicznych spotkaniach organizowanych we współpracy ze sklepami oferującymi produkty marek Panache jak również w „babskich” imprezach odbywających się na terenie całego kraju. Głównym zamiarem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek ze stanikowych grzechów i pomoc im w odnalezieniu ich prawidłowego rozmiaru biustonosza.

Tam gdzie będzie działała Klinika Stanika wraz ze swoim Stanikowym Pogotowiem, Stanikowe Panie Doktor będą diagnozować i poddawać bezinwazyjnej operacji brafittingowej wszystkie chętne Polki.

Więcej informacji na temat sklepów oferujących marki Panache oraz posiadających przeszkolony w dziedzinie brafittingu personel znajdziecie na www.sochic.pl www.sochic.pl w zakładce sklepy.

Pierwsza wizyta Kliniki Stanika już w sobotę 28 sierpnia w warszawskim sklepie Peach Field mieszczącym się przy ul. Bruna 9. Stanikowe Panie Doktor pełnić będą swój dyżur w godz. od 11 do 16. Czytaj więcej o evencie!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)