Pokaz Baty na wiosnę-lato 2009

W zimowy wieczór 3 grudnia 2008 w Restauracji Atrio w Warszawie odbyło się „modowe kuszenie Baty” na sezon wiosna-lato 2009.
/ 08.12.2008 13:41
W zimowy wieczór 3 grudnia 2008 w Restauracji Atrio w Warszawie odbyło się „modowe kuszenie Baty” na sezon wiosna-lato 2009.

Kolekcja charakteryzowała się minimalistycznym desingiem, geometrycznymi formami oraz czystymi liniami. Miłośnicy marki odnajdą w proponowanych modelach nie tylko ciekawe wzornictwo, ale Panie będą kuszone przede wszystkim wysokimi obcasami.

Pokza Baty na wiosnę-lato 2009

O tym jak obcasy wpływają na naszą sylwetkę, sposób bycia i pewność siebie opowiedziała przybyłym gościom Agnieszka Martyna, wykładowca Szkoły Stylu. Wieczór natomiast poprowadziła Joanna Horodyńska. Firma zaproponowała 4 linie, w których skład wchodzą – City Sense, Ethnocity, Geometry oraz Utopia.

Pokza Baty na wiosnę-lato 2009

Na pokazie można było usłyszeć hasło „Daj się ponieść wiosennemu natchnieniu – odwiedź nas na wiosnę aby rozświetlić swoją garderobę”. Trzeba przyznać, że dzięki ciekawym i wesołym stylizacją Joanny Horodyńskiej można było poczuć pozytywną, wiosenną energię. Kolorowe i zaskakujące propozycje – np. łączenie wzorów czy  ładne rajstopy  idealnie zgrały się z prostymi fasonami obuwia. Pokaz oceniam jako niezwykle udany.

Warto popatrzeć już teraz co proponują projektanci i zakochać się w kilku wiosennych trendach, ponieważ czas szybko leci i pod koniec marca w sklepach pojawi się wiele niesamowitych ubrać oraz dodatków. Dodatkowo będzie o czym rozmawiać z koleżankami w długie zimowe wieczory, a taka konwersacja może nieźle rozgrzać.

Izabela Jabłonowska
Tagi: Bata, buty, moda, pokaz, styl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)