POLECAMY

Look z kombinezonem Stelli McCartney: Horodyńska vs. Rocha

Zagłosujcie w naszej sondzie na lepszą stylizację!
Look z kombinezonem Stelli McCartney: Horodyńska vs. Rocha fot. ONS.pl
Joanna Horodyńska to wciąż najbardziej "światowa" polska gwiazda. Modelka i stylistka nosi ultra drogie ubrania i dodatki największych projektantów mody. Doskonale łączy style i wykorzystuje najnowsze trendy. Niejednokrotnie widziałyśmy ją w looku na miarę topowych gwiazd Hollywood. Tym razem nie było inaczej. Joanna Horodyńska podczas półfinału 7. edycji Fashion Designer Awards, który odbył się w warszawskich Złotych Tarasach miała na sobie kombinezon Stelli McCartney (kolekcja Resort 2015). Projekt brytyjskiej designerki kosztuje bagatela, ok. 5000 złotych.

Joanna Horodyńska i designerskie ubrania

Joanna Horodyńska Stella McCartney
| Kombinezon Stelli McCartney, cena ok. 5000 złotych, bransolety APM Monaco, cena ok. 819 zł |

Ten sam kombinezon miały już na sobie topowe modelki. Cara Delevingne założyła go na pokaz Stelli McCartney, a słynna top modelka Coco Rocha wybrała ten model podczas ostatniego London Fashion Week. Jednak, do was należy decyzja, która gwiazda wystylizowała go lepiej?

Joanna Horodyńska łącząc go z niewielką torebką i czarnymi szpilkami czy Coco Rocha z ekstrawaganckimi butami na platformie? Głosujcie!Więcej modnych stylizacji gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)