Doda nie wie o co chodzi Nergalowi? fot. MWmedia

Płyta Dody okazała się klapą?

Czyżby Doda przeliczyła się? Najwyraźniej jej płyta nie okazała się aż tak dobra i popularna, jak sądziła. Obecnie płyta Dody wypadła z zestawienia 50 najlepszych płyt!
/ 08.08.2011 11:33
Doda nie wie o co chodzi Nergalowi? fot. MWmedia

Czyżby druga solowa płyta Dody została przyjęta dość sucho przez fanów? Wszystko na to wskazuje - w zestawieniu Ogólnopolskiej Listy Sprzedaży płyta Dody, "Siedem Pokus Głównych", w ogóle nie figuruje. Oznacza to, że wypadła z rankingu 50 najlepiej sprzedających się płyt.

Dorota Rabczewska zapowiadała, że platynę ma w kieszeni... cóż, czas zweryfikował jej obietnice. Aby uzyskać miano platynowej płyty krążek musi sprzedać się co najmniej w 30 tysiącach egzemplarzy. "Siedmiu Pokusom Głównym" będzie raczej ciężko to osiągnąć, zważywszy na niepomyślny obrót sprzedaży.

Nie pomogło zachwalanie Nergala, nie pomogły kontrowersyjne okładki (7 różnych okładek płyty), nie pomógł medialny szum wokół miłosnych perypetii i kreacje w stylu Lady Gagi... Najwyraźniej królowa (jak samą siebie określa Doda) wypadła z łask fanów.

Obecnie Rabczewska przygotowuje się do kręcenia kolejnych teledysków, które pomóc mają w promocji płyty. Zobaczymy, czy jej się uda. Pozostaje tylko życzyć powodzenia.

Zobacz też: "Doda umarła muzycznie"

Tagi: Doda