Plaża Santa Monica - New Yorker Lato 2007

„California, here we come…“ marka Fishbone Sister zabiera Cię tego lata na jedną z najbardziej podniecających plaż Los Angeles: Santa Monica Beach. Dopasowane króciutkie damskie spodenki, t-shirty z metalicznymi efektami, słodkie sukienki-ogrodniczki i zabawne topy przewiązane na szyi
/ 10.04.2007 12:04
„California, here we come…“ marka Fishbone Sister zabiera Cię tego lata na jedną z najbardziej podniecających plaż Los Angeles: Santa Monica Beach.

Dopasowane króciutkie damskie spodenki, t-shirty z metalicznymi efektami, słodkie sukienki-ogrodniczki i zabawne topy przewiązane na szyi – żadna z plaż nie ma więcej do zaoferowania w sprawach mody i stylu. Tutaj nie wskakuje się zwyczajnie w luźny strój plażowy – najmniejszy drobiazg jest dokładnie przemyślany. „W słońce Kalifornii” idealnie wtapiasz się w luźnych topach o jaskrawych barwach, w rybaczkach typu denimy i w obszernych shirtach! Przywdziej swój ulubiony strój nowiusieńkiej kolekcji fishbone sister, połącz ją z odjechanymi akcesoriami takimi jak neonowe opaski na głowę, torby w stylu lat 80, klapki, lotnicze okulary przeciwsłoneczne j barwne słomiane kapelusze i, kto wie, być może następną stacją będzie Hollywood!
Calfornia Dreamin’! Ognista czerwień, kolor papai, róż flamingów, karaibski błękit, biel muszli – także kolory pozwalają marzyć o słońcu, plaży i morzu…

Wskazówka od Glenny: Uwaga, tego lata nosimy się na kolorowo! Rzucać się w oczy, oto dewiza – a co lepiej do tego się nadaje jeśli nie kolekcje w jaskrawych kolorach? Nowa paleta barw sięga od żółtego po srebro i pobudza apetyt na wysokie temperatury.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)