POLECAMY

Platinium Fashion Night

Pokaz najnowszej kolekcji Zienia i koncert Miki Urbaniak już niedługo w Krakowie!
Platinium Fashion Night
W czerwcu, już po raz drugi Kraków na jedną noc zamieni się w przestrzeń modowo-artystyczną, a to wszystko za sprawą marki Platinium, która tym razem świętować będzie rozwój sieci fitness o kolejne sportowe miejsca na mapie stolicy Małopolski. 
 
Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, gdzie zaproszeni goście podziwiali m.in kolekcje duetu Paprocki & Brzozowski, tym razem Maciej Zień, którego projekty od kilku lat zachwycają najbardziej wyrafinowane modowe gusta. A jego nazwisko nieodłącznie kojarzone jest z luksusem, elegancją i profesjonalnym wykonaniem. 

Dodatkowo lokalni projektanci – Zemełka & Pirowska oraz Jacob Haber. Imprezę poprowadzi znana aktorka i stylistka gwiazd Ada Fijał, która ostatnio wraz z Joanną Horodyńską prowadzi modową rubrykę w magazynie Party.

O muzyczne doznania zadba Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniak, która do Krakowa przyjedzie promować swój najnowszy album „Follow You“, ale również przypomni wszystkim numery, które nagrywała wraz z Andrzejem Smolikiem.

Podczas wydarzenia zobaczymy wystawę oryginalnych grafik autorstwa Magdaleny Szklarczyk, a o oprawę graficzną zadba Teren Prywatny. Ponadto loteria z prezentami od firm: Platinium Fitness, Cogiel Medical Spa, Pandora, Bielenda, Yamaha Tommarg, Lexus, Douglas, Secret Lashes oraz Clarena. Zapraszamy! 

Pokaz: MACIEJ ZIEŃ, ZEMEŁKA & PIROWSKA, JACOB HABER
Koncert: MIKA URBANIAK
Prowadzenie: ADA FIJAŁ
Wystawa: MAGDALENA SZKLARCZYK

Miejsce: Plaża Kraków, Ul. Ludwinowska 2, Kraków
Data: 15 czerwca 2012 r./ piątek
Start: 21:00

Wejście: zaproszenia / bilety w cenie 50 PLN do kupienia w Platinium Fitness Club (Lea 212, Mogilska 97, Solvay Park, Skawina); w dniu imprezy 80 PLN  oraz drogą elektroniczną na ekobilet.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)