POLECAMY

Ten jeden ciuch pozwoli wam stworzyć najmodniejszą stylizację sezonu!

Macie go w swojej szafie?
Karolina Kalinowska / 9 miesięcy temu
Ten jeden ciuch pozwoli wam stworzyć najmodniejszą stylizację sezonu! fot. FREE

Trendy na sezon jesień-zima 2017/2018 to wybuchowa mieszanka. Z jednej strony na topie są grzeczne grochy i stylowe kwiaty, a z drugiej zwierzęce motywy i srebrna rzeczy, które kojarzą się z kosmosem. Jedno jest jednak pewne. Dzięki tak dużej różnorodności każda z was bez problemu znajdzie coś dla siebie. 

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2017/2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Jaki płaszcz wybrać w sezonie jesień-zima 2017/2018 

Jest kilka elementów garderoby, które w najbliższym czasie po prostu trzeba mieć. Jedną z takich rzeczy jest ciuch zdobiony zwierzęcym motywem. 

Wszystkie doskonale wiecie, że zwierzęce printy mają swoje wzloty i upadki. Więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że po krótkim czasie nieobecności znów wracają do łask. W sezonie jesień-zima 2017/2018 każda fashionistka powinna mieć w szafie kurtkę lub płaszcza zdobiony tym modnym deseniem. Cętki, motyw węża, krokodyla lub czarno-biała zebra - wszystkie chwyty dozwolone. 


fot: FREE/kolaż polki.pl

Większości osób panterka kojarzy się z kiczem i tandetą, dlatego bardzo często rezygnujemy z noszenia ubrań i dodatków zdobionych tym wzorem. Niepotrzebnie! Już jakiś czas temu przestały mieć związek z agresywnością i ostentacyjnym charakterem, a zaczęły pokazywać swoje szykowne, kobiece i intrygujące oblicze. 

Aby wyglądać stylowo w takich ubraniach wystarczy pamiętać o kilku rzeczach. Niech zwierzęcy print będzie elementem dominującym całej stylizacji. Płaszcz w cętki najlepiej nosić z klasycznymi zestawami bazowymi - pamiętajcie, żeby wybierać ubrania wykonane z dobrej jakości materiałów. Wystarczy tylko tyle, aby zawsze wyglądać i czuć się świetnie. 

Te płaszcze będą hitem jesieni 2017. Podobają się wam?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
nie wiem czy odważyłabym się na taki płaszcz, do pracy jakoś nie bardzo... może bardziej jakiś dodatek, np. torebka, czy portfel. Na zeskory. com jest naprawdę spory wybór więc tam na pewno coś w takim stylu znajdę.