Castelbajac fot. FREE

Piotra Sałaty sposób na metamorfozę

Piotr Sałata zdradza jak za pomocą kilku trików zmienić swój wygląd
/ 07.06.2010 10:07
Castelbajac fot. FREE
ZMIEŃ WŁOSY! To najłatwiejszy i stosunkowo najtańszy sposób, aby całkowicie się odmienić. Zarezerwuj sobie wizytę u dobrego fryzjera. Wcześniej skonsultuj z nim, co chcesz osiągnąć. Inspiracji szukaj w magazynach o modzie. Warto przyglądać się także temu, co noszą na głowie celebryci!

ZADBAJ O TWARZ! Liczy się nie tylko zdrowa i zadbana cera. Perfekcyjny makijaż to dziś obowiązek każdej kobiety! Ale nie przesadzaj z ilością make-upu. Nie naśladuj ślepo wciąż zmieniających się trendów w makijażu. Nie każdemu jest dobrze w tęczowych cieniach do powiek i ciemnobrązowej szmince!

OCZYŚĆ SWOJĄ SZAFĘ! Musisz surowo ocenić zawartość swojej garderoby i zadecydować, co oddać i co wymienić. Jeśli nie włożyłaś czegoś ani razu przez ostatni rok, to już się raczej do tego nie przekonasz. Zrób listę ubrań i dodatków, których Ci brakuje. Zwróć szczególną uwagę na tak zwane basics, czyli proste topy i podkoszulki, T-shirty i dżinsy.

ZASZALEJ! Tanie kupowanie to często zwodniczy chwyt marketingowy. Myślisz, że kupując tanie rzeczy, oszczędzasz? Tak naprawdę na przecenach kupujesz dużo więcej, a wydajesz niemal tyle samo. Radzę w tym sezonie zainwestować w jedną markową rzecz, na którą normalnie byś się nie zdecydowała. Cena zazwyczaj przekłada się na jakość!