Piękno wieczorową porą

Dla kobiety Makalu powstała wyjątkowa kolekcja wieczorowa i casualowa, która jest ukłonem w stronę kobiecości i zmysłowości.
/ 20.12.2007 13:20
Dla kobiety Makalu powstała wyjątkowa kolekcja wieczorowa i casualowa, która jest ukłonem w stronę kobiecości i zmysłowości.

Kolekcja powstała z delikatnej jedwabnej satyny, jedwabiu, krepy, koronek oraz tkanin zdobionych kamieniami i brokatem. Doskonała jakość tych materiałów jest esencją kolekcji i gwarancją dobrego wyglądu.
Dominują sukienki, żakiety i bluzki dopasowane do sylwetki oraz spodnie i spódnice podkreślające atuty kobiecego ciała.

Uwodzicielski look to efektowne dekolty sukienek, bluzek, gdzie dopełnieniem są subtelne tiule i koronki. Kobieta Makalu zachwyca zmysłowością i delikatnością a szczyptę pikanterii dodają odsłonięte ramiona wybranych modeli. W kolekcji króluje głęboka czerń, fiolet i paleta szarość.

Nowoczesna kobieta Makalu lubi efektowne dodatki. Kolekcję wieczorową uzupełniają akcesoria tj.: szerokie, paski, kokardki przy rękawach czy też ozdobne kołnierze. Szykowne dopełnienie stanowią krótkie futerka i oryginalna biżuteria.

Kolekcja casualowa to wysublimowana kobiecość. Dominują w niej dopasowane fasony, duże dekolty, mocno podkreślona talia. Kolorystyka kolekcji to różne odcienie szarości, zieleń z odrobiną miodu i oliwki. Z drugiej strony kontrastem są stonowane róże i fiolety.

Propozycje dzienne wykonane są z naturalnej wełny, tweedu i jedwabiu. Materiały te wpisują się w wysoki standard wykonania odzieży sygnowanej marką Makalu.

Zobacz galerię zdjęć: