POLECAMY

PerhpasMe - więcej niż sklep

Unikalna funkcja ShopMe oraz bieżące kolekcje wielu cenionych marek polskich i zagranicznych
PerhpasMe - więcej niż sklep fot. serwis prasowy

Marzysz o odświeżeniu wiosennej garderoby, ale nie masz czasu na bieganie po sklepach? Interesujesz się modą, ale nie wiesz jak wcielać w życie najnowsze trendy? Cenisz jakość i styl, ale za rozsądną cenę? Jeśli tak, to odwiedź www.PerhpasMe.com , a szybko przekonasz się, że to miejsce dla ciebie!

PerhapsMe.com to nowy serwis modowy, który, łącząc funkcje sklepu i przewodnika po modzie oferuje niezwykle łatwy dostęp do wielu cenionych marek – polskich i zagranicznych. Z serwisem od początku powstania współpracuje grupa LPP, dzięki czemu w wyłącznej sprzedaży online dostępne są ubrania i dodatki marki MOHITO. Podobnie jest z kolekcjami m.in. COLLCI,, MAKALU, VISSAVI, czy , YOSHE.

Tylko na PerhapsMe.com wszystkie dostępne ubrania, buty i dodatki pochodzą wyłącznie z bieżących kolekcji, a oferta wzbogacana jest nawet co 2 tygodnie. W sprzedaży są też ubrania i akcesoria takich marek jak BIALCON, RABARBAR, PEPE JEANS, MAKALU, CONVERSE oraz autorskiej marki PerhapsMe.

Najnowsze propozycje PerhapsMe:

* By the Sea: linia ubrań marki Mohito zaprojektowana z myślą o miłośniczkach jachtów i oceanicznych przystani. Kolekcja zainspirowana stylem marynistycznym w bardzo kobiecym i nowoczesnym wydaniu.

* W stronę słońca. Męski szyk: Lookbook PerhapsMe z stylizacjami ShopMe, w których na pierwszy plan wysuwają się proste spodnie, ascetyczne bluzki i koszule. Wszystko niczym wyjęte z męskiej szafy, ale noszone z kobiecą nonszalancją.

* Elements of style: Przewodnik PerhapsMe po modowych niezbędnikach, czyli wszystkich tych elementach ubioru, które niezależnie od obowiązujących trendów po prostu trzeba mieć w szafie.

* Moda w wielkim mieście: Przewodnik PerhapsMe, czyli stylowa podróż po modzie w duchu wielkich metropolii: Paryża, Londynu i Nowego Jorku.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)