POLECAMY

29-letnia Julia Kuczyńska w świetnej sesji, najnowsze trendy i zestawienia...

Czyli wszystko, co znajdziecie w najnowszym Party Style
29-letnia Julia Kuczyńska w świetnej sesji, najnowsze trendy i zestawienia... fot. Party Style

Do kiosków trafił właśnie najnowszy numer Party Style. Kwartalnik, jak co sezon, sprawdzi się doskonale, jako przewodnik po najnowszych trendach. Tym razem w numerze znajdziecie najmodniejsze kolory, wzory i kroje, które jesienią i zimą będą hitem.

Jesienne Party Style już w sklepach

Gwiazdą okładki została 29-letnia Julia "Maffashion" Kuczyńska, nasza jedna z najsłynniejszych (na świecie), blogerek. W sesji wystylizowanej przez Bartka Indykę prezentuje najnowsze trendy. Kochamy kontrasty! Na zdjęciach możemy ją podziwiać w modnych naszywkach od PLNY Lala, jak i najnowszej kolekcji H&M x Kenzo.

Więcej najnowszych trendów na jesień

Co więcej w numerze? Redaktorzy i styliści magazynu podpowiadają, jak odtworzyć modne stylizacje znanych fashionistek. To oni znaleźli dla was 278 hitów z polskich sklepów. A do tego makijaż! Tym razem w kosmetyczną przygodę wyrusza Weronika Książkiewicz.

Zaś topowe gwiazdy zabierają nas na tygodnie mody... za pomocą Instagrama! A miłośniczki medycyny estetycznej dowiedzą się o nowościach w branży.

Numer dostępny jest już w kioskach w cenie 9,99 zł.

Maffashion

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/miesiąc temu
Kupiłam te rękawiczki są dla odważniejszych kobiet ,ale na dłoniach wyglądają bosko szczególne wrażenie robią na młodych ekspedientkach w sklepie niektóre nie mogły wręcz oderwać od nich wzroku .Mały minus tych rękawiczek to taki ,że jest utrudnione ściąganie i ponowne ubieranie ,dlatego zdejmowałam je dopiero w domu lub pracy ,jednak wygląd wszystko rekompensuje
/rok temu
Bedą, 2 sklepach H&M
/rok temu
Boskie są te rękawiczki jest już znana cena 80 USD ,ciekawe czy będą dostępne w Polsce