Paprocki&Brzozowski for RESERVED

Nowa kolekcja P&B for RESERVED była zainspirowana "letnim stylem zakochania" - ulotnością chwil, tym, co nazywa się czasem "motylami w brzuchu", tajemnicą pierwszych miłosnych uniesień.
/ 29.01.2008 23:55
Nowa kolekcja P&B for RESERVED była zainspirowana "letnim stylem zakochania" - ulotnością chwil, tym, co nazywa się czasem "motylami w brzuchu", tajemnicą pierwszych miłosnych uniesień."Spacer po łące pełnej motyli , słońce, wiatr, a potem oglądanie gwiazd na niebie letnią nocą - takie radosne, młodzieńcze obrazy mieliśmy w głowach" - mówią projektanci. "Potem przerobiliśmy je oczywiście charakterystycznie dla naszego stylu. Bo zawsze staramy się, aby moda tworzona przez nas była nowoczesna, czasem może drapieżna i prowokująca, chociaż zawsze elegancka. Nigdy nie byliśmy przesadnie tradycyjni, chociaż w tej kolekcji często nawiązujemy do tradycji, bawiąc się z nią i zmieniając."Kolekcja zaprojektowana jest według potrójnego klucza, są w niej ubrania na:
  • romantyczny i lekki, może trochę leniwy poranek,
  • wygodne, ale szykowne popołudnie w mieście i swobodnie elegancki, seksowny ciepły wieczór na plaży lub na imprezie.


Dominujące kolory to biel, ecru, beż, błękit, zgaszony róż, szarość i tradycyjnie elegancka czerń.
Projektanci przygotowali ultrakobiece fasony.

Projekty Paprocki&Brzozowski for RESERVED zaskoczą z pewnością wszystkich fanów mody oryginalnością, a jednocześnie codzienną uniwersalnością.Fot. www.re-reserved.pl/pl/paprocki-brzozowski/