Orientacja na modę

Myślisz, że sukienka YSL jest dowodem na to, że jesteś modna? Mylisz się. To tylko początek długiej drogi.
/ 26.06.2007 15:54
Myślisz, że sukienka YSL jest dowodem na to, że jesteś modna? Mylisz się. To tylko początek długiej drogi.

Moda to nie tylko ubrania i akcesoria, ale również dieta, wystrój domu, odpowiednie zwierzątko i najnowszy gadżet. Aby znaleźć się w modowej elicie, trzeba wypracować swój oryginalny styl, posiąść odpowiednie umiejętności i wyspecjalizowaną wiedzę. Buty od Balenciagi na pewno nie wystarczą. Stylizacji wymagają: ty sama (krótkie nogi wykluczają koturny), twój apartament (ciemne tapety tylko w zeszłym sezonie), mąż (zamiast obrączek – zegarki od Gucciego), samochód (nieważny model, ważna skóra w środku) czy telefon komórkowy (koniecznie LG projektowany przez Pradę). Musisz również znać nazwę najnowszej torebki Chloé, datę wystawy 100 lat Haute Couture w V&A Museum i adres najbardziej snobistycznej restauracji w mieście. Moda już dawno wyszła poza wybieg i zawartość szafy. Stała się sztuką życia.

Kate Moss – ikona mody, wszystko, co nosi, natychmiast staje się przebojem.
Minitorebka od Dolce&Gabbana to mediolański bestseller.
Telefon zaprojektowany przez Pradę – snobizm sezonu!
Kate Moss lansuje seksapil na luzie, jest wzorem dla tysięcy nastolatek.
Kolekcja Chloé to nie tylko ubrania, ale cały styl. Dla nowoczesnej, energicznej, seksownej mieszkanki wielkiej aglomeracji.
Anna Jurgaś/ Viva!
Foto: ONS, Medium
orangef


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/21.06.2007 14:36
Kate Moss i Sienna Miller to moim zdaniem najlepiej ubrane gwiazdy, zawsze wygladaja rewelacyjnie! Ich styl jest niezrownany!
/21.06.2007 10:26
w tej torebce nie zmieściłaby się chyba nawet chusteczka, a jej cena pewnie jest 10 X wyższa od normalnej walizki podróżnej... teleofn boski, ale też chyba nie chciałabym znać jego ceny...Ta kobieta choć może sprawdziliści źródła wygląda, jak Giselle Bundchen, a stroj na ostatniej fotografii jest wprost koszmarny.. jeśli to jest moda, to.. strasznie mi przykro..;D