POLECAMY

Okulary za ponad sto tysiecy złotych

Bulgari razem z Luxotticą stworzył kolekcję okularów "Le Gemme". Droższych świat nie widział!
Okulary za ponad sto tysiecy złotych fot. bulgari.com

"Le Gemme" to najnowsza kolekcja okularów marki, inspirowana naturą, jak zwykle symbolem Bulgari-kwiatkiem szafiru oraz latami 50' i 60'. W skład kolekcji wchodzą trzy linie okularów przeciwsłonecznych i oprawek do szkieł korekcyjnych. Jest więc linia damska zwana "Primavera" (wiosna), męska "Zefir" oraz "Le Gemme". W tej ostatniej znajduje się 10 modeli okularów zdobionych drogocennymi diamentami i szafirami. Oprawki wytwarzane są ręcznie przez włoskich artystów.  

"Le Gemme" pojawi się w sprzedaży w październiku. Najpierw we Włoszech, potem w Ameryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie.
Ceny za okulary z tej luksusowej kolekcji będą wahały się do 44 tysięcy dolarów do 92 tysięcy dolarów. Tłumaczy je dyrektor Bulgari, Francesco Trapani.

- Rynek dóbr luksusowych jest bardzo szeroki. Nie wszystkie firmy mają takie samo podejście jak my, ponieważ niektóre oferują bardziej dostępne cenowo propozycje. Naszą strategią jest jednak być pozycjonowanymi na wyższym poziomie cenowym we wszystkich kategoriach, od biżuterii po akcesoria, a teraz również okulary.

- mówi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)