Te kroje powracają do mody po latach!

Istnieją kroje, które kojarzone są głównie z obciachem... Były modne w poprzednich dekadach, a noszone przez niektórych do dziś w dawny sposób, wyglądają mało stylowo. Jak je nosić?
/ 11.02.2014 15:24

Istnieją kroje, które kojarzone są głównie z obciachem... Z pewnością przez to, że były modne w poprzednich dekadach, a noszone przez niektórych do dziś w dawny sposób, wyglądają mało stylowo. Jak je teraz zestawiać?

Zobacz też wszystko o: Trendy wiosna-lato 2014

Te kroje powracają do mody po latach!    

fot. serwis prasowy DKNY/ serwis prasowy Pucci/ kolaż we-dwoje.pl

Mimo to, niektóre modowe tematy są w stanie wyzbyć się stereotypów! Przedstawiamy dwa z nich, które w tym sezonie powracają do mody z hukiem! To ogrodniczki i bolerka...

Zobacz też: Stroje kąpielowe 2014

Ogrodniczki

Te pierwsze były modne w latach 90-tych... Noszono je do bufiastych, koronkowych bluzek i espadryli, w stylu country. Teraz wyzbywają się dawnego, sielskiego charakteru i stają się bardziej fashion. Donna Karan proponuje nosić dżinsowe ogrodniczki do szpilek i klasycznego prochowca. Wielu projektantów inspirując się tym krojem stworzyło też spodnie typu palazzo z górą jak w klasycznych ogrodniczkach, albo nawet sukienki tego typu. Jedno jest pewne. Dodatki do ogrodniczek dobieramy teraz glamourowo - efekt ma być kobiecy, sexy, ale na luzie...

Te kroje powracają do mody po latach!

fot. serwis prasowy DKNY

Bolerka

Krótkie żakieciki, zwane bolerkami modne były kilkanaście lat temu. Później wpisały się w klasykę nieco kiczowatego, niby eleganckiego stylu... Teraz koniec z tym. Bolerka to jedna z najmodniejszych krojów kurtek i żakietów na wiosnę i lato 2014. Nosimy je do szerokich spodni - w miejskim casualu, albo do ołówkowych spódnic - w wersji bardziej kobiecej. Bolerka pojawiały się na pokazach u Pucci, Ferragamo, Dsquared2, DKNY i nie tylko... Co o nich sądzicie?

Te kroje powracają do mody po latach!    

fot. serwis prasowy Pucci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/28.03.2014 11:32
Dla mnie to nie jest bolerko tylko krótki żakiet. Ale może się nie znam