Odzież sportowa - trendy jesień-zima 2013/14

i Wraz z pierwszymi chłodniejszymi dniami nie zapominamy o dbaniu o zdrowie i szczupłą sylwetkę! Jesienna moda sportowa bazuje na czerniach i szarościach, przeplatanych bordo i kobaltem. Zobaczcie, jakie trendy zapanują w siłowniach i fitness klubach jesienią 2013!
Marta Kosakowska / 22.08.2013 14:26

Wraz z pierwszymi chłodniejszymi dniami nie zapominamy o dbaniu o zdrowie i szczupłą sylwetkę! Jesienna moda sportowa bazuje na czerniach i szarościach, przeplatanych bordo i kobaltem. Zobaczcie, jakie trendy zapanują w siłowniach i fitness klubach jesienią 2013!

Odzież sportowa na jesień 2013

H&M(2), Adidas, Reebok, Asos

Jakie trendy będą obowiązywać w modzie sportowej na jesień 2013? Do łask wracają zapomniane przez jakiś czas szarości we wszystkich możliwych odcieniach. Nowością jest kobalt i bordo. Na stałe miejsce w jesiennych trendach może liczyć również klasyczna czerń. Zobaczcie przegląd jesiennej modny sportowej na nowy sezon!

 

Szarość

Wszelkie odcienie szarości są bardzo pożądanie! Również na siłowni! Od jasnych, przez popiele, aż po grafity. Nosimy je solo lub w zestawieniu z czernią. Są idealne na jesień!

Odzież sportowa - trendy jesień-zima 2013/14

H&M(3), Asos

 

Bordo

Sezon jesienno-zimowy 2013/14 upłynie pod znakiem bordo! Ten kolor znalazł się również w kolekcjach sportowych. Doskonale wygląda w połączeniu z pudrowym różem i szarością.

Odzież sportowa - trendy jesień-zima 2013/14

Bershka

 

Kobalt

Piękny, głęboki odcień niebieskiego będzie świetnie wyglądał zarówno przy jasnych, jak i ciemnych włosach. Jest energetyczny i bardzo kobiecy, a w tym sezonie szczególnie modny!

Odzież sportowa - trendy jesień-zima 2013/14

H&M

 

Czerń

Klasyczna, podnadczsowa (i wyszczuplająca!) czerń to ulubiony kolor producentów sportowych ubrań. Również w tym sezonie nie zabraknie jej w jesiennych kolekcjach. Doskonale komponuje się z wszelkimi odcieniami szarości oraz z kolorywmi akcentami.

Odzież sportowa - trendy jesień-zima 2013/14

H&M(2), Reebok, Adidas

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)