Nowoczesna biżuteria w stylu retro - galeria

W nawiązaniu do stylistyki lat 40., 50., i 60., wzory i desenie wkroczyły nie tylko do ubrań, ale także do biżuterii. Dzięki specjalnej technice w najnowszej kolekcji Biżuterii Modowej By Dziubeka, zwiewność i fakturę tkanin udało się zamrozić w akrylowych kulach i drewnianych koralach pokrytych materiałem i otoczonych żywicą. Lekkie, połyskliwe i w stylu glamour koraliki zostały połączone z elementami drewnianymi i metalem.

/ 07.09.2010 16:11 POWRÓT DO ARTYKUŁU
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/21.09.2010 01:18
Tak korale są świetne, ale niestety nie na moją szyję :( Takie korale by ją tylko jeszcze bardziej pomniejszyły. Iszko, jeżeli chcesz kupić taka oto biżuterią, może nie taką samą, ale bardzo podobno zajdź do sklepów w podziemiach dworca centralnego w Warszawie. Można tam naprawdę natknąć się na prawdziwe rarytasy :) A jeżeli nie wiesz do jakiej kreacji je założyć to mogę ci podpowiedzieć z własnych obserwacji. Świetnie leżą na wszelkiego rodzaju koszulach i bluzkach mających dekolt w łódkę. jeśli chodzi o styl to świetnie pasują do stylu hippie, ale też do surowych klasycznych garniturów - zależy która pozycja podoba ci się najbardziej :)
/08.09.2010 18:44
Naprawdę niesamowite te korale. Tylko zastanawiam się, czy faktycznie są to ozdoby w stylu retro. Gdzie można takie kupić? I w ogóle to do jakich kreacji się nadają? Bo nie chciałabym wypaść na głupka nakładając je do nie takiej jak trzeba sukienki ;)