POLECAMY

Nowa twarz Reserved - zobacz kto to

Już wiemy jaka słynna modelka będzie twarzą kolejnej kampanii Reserved. Tym razem nie Polka, ale także bardzo znana modelka!
Nowa twarz Reserved - zobacz kto to fot. FREE/ by IBG

Bohaterką nadchodzącej kampanii RESERVED Beautiful Story na jesień-zimę 2011 została Sasha Pivovarova, światowej sławy modelka- zajmująca czwarte miejsce w rankingu top models.

Sasha Pivovarova, to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych top modelek na świecie. Jest Rosjanką, urodziła się w Moskwie, w 1985 roku. Ma 1,74 cm wzrostu.

Swoją karierę rozpoczęła w 2005 roku – kontraktem reklamowym z Miuccią Pradą. Wielokrotnie pojawiała się na pokazach mody, największych projekatantów jak Valentino, Chanel czy Gucci. A także na okładkach takich magazynów jak V Magazine, Numero czy Vogue w edycji rosyjskiej, brytyjskiej, japońskiej czy australijskiej. Włoska okładka Vogue'a gościła ją aż pięć razy.

Była też twarzą niejednej kampanii. Reklamowała nie tylko topowe marki - Pradę, Longchampa, Juicy Couture czy Armaniego. W zeszłym roku prezentowała jesienno-zimową kolekcję H&M. Wkrótce zobaczymy jej twarz w kampanii Reserved, gdzie zastąpi Magdę Frąckowiak. Nie możemy się doczekać!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)