POLECAMY

Nowa kolekcja Nife

Nife kolejny raz postawiła na duet: Marysia Czarnik i Kamil Majdański. Marysia jest twarzą Nife już od dwóch sezonów. Zachwyciła subtelną, lecz oryginalną urodą oraz magnetyzującym spojrzeniem. Jej nietuzinkowa twarz doskonale wpisuje się w każdą ze stylizacji, jakie obiera marka. Kamil Majdański to młody, niezwykle zdolny fotograf, mający na koncie sesje zdjęciowe dla wielu cenionych marek modowych, nagradzany kilkakrotnie, między innymi w konkursie Playboya.

Nife kolejny raz postawiła na duet: Marysia Czarnik i Kamil Majdański. Marysia jest twarzą Nife już od dwóch sezonów. Zachwyciła subtelną, lecz oryginalną urodą oraz magnetyzującym spojrzeniem. Jej nietuzinkowa twarz doskonale wpisuje się w każdą ze stylizacji, jakie obiera marka. Kamil Majdański to młody, niezwykle zdolny fotograf, mający na  koncie sesje zdjęciowe dla wielu cenionych marek modowych, nagradzany kilkakrotnie, między innymi w konkursie Playboya.

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
Piękna
/7 lat temu
Sesja godna uwagi, minimalistyczna - idealnie dopasowana do brandu, kolorami przyciągająca uwagę! Gratuluje wyboru modelki i fotografa .. nietrudno zaobserwować świetną współpracę. Życzę powodzenia w gąszczu konkurencji i naprawdę dobrego startu tej jesieni.