POLECAMY

Niezwykła kolekcja

Przygotowana specjalnie dla hoteli Dr Ireny Eris przez znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego.
niezwykla1.jpgPojawiła się nowa kolekcja odzieży weekendowej przygotowana specjalnie dla hoteli SPA Dr Ireny Eris przez Dawida Wolińskiego.

Jest to pierwsza tego typu współpraca znanego projektanta mody z hotelami SPA w Polsce. Po raz pierwszy też Dawid Woliński zaprojektował ubrania przeznaczone dla panów. Ubrania z tej kolekcji są nietypowe i zaskakują detalami. Kolekcja dostępna będzie już od początku listopada tylko w Kosmetycznych Instytutach znajdujących się na terenie hoteli SPA Dr Ireny Eris w Krynicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich.

Dawid Woliński jest jednym z najbardziej znanych polskich projektantów mody, którego stroje noszą m.in. Grażyna Wolszczak, a także światowe sławy, takie jak Nicole Ritchie i Paris Hilton.

„Jest to pierwsza tego rodzaju współpraca. Jej wynikiem jest niezwykła kolekcja, w której każdy element jest dopracowany ze smakiem. W takich strojach z pewnością będziemy czuć się i elegancko, i swobodnie..” - mówi dr Irena Eris.

Krój ubrań jest uniwersalny. Doskonale odnajdą się w nim osoby w każdym wieku. Nadaje się zarówno do wypoczynku w zaciszu własnego domu, do aktywnego spędzania czasu, jak również do noszenia na co dzień.

(MK)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12 lat temu
Niestety nic mi sie nie spodobalo. :(
/12 lat temu
Bardzo ładna i ciekawa kolekcja, odpowiednia na jesienne dni, kiedy możemy zostać w domu lub wybrać się np. do parku, aby pobiegać. Delikatne kolory i fasony, bardzo kobiece i po prostu niesamowite ;)