Niezwykła kolekcja

Przygotowana specjalnie dla hoteli Dr Ireny Eris przez znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego.
/ 27.10.2006 13:16
niezwykla1.jpgPojawiła się nowa kolekcja odzieży weekendowej przygotowana specjalnie dla hoteli SPA Dr Ireny Eris przez Dawida Wolińskiego.

Jest to pierwsza tego typu współpraca znanego projektanta mody z hotelami SPA w Polsce. Po raz pierwszy też Dawid Woliński zaprojektował ubrania przeznaczone dla panów. Ubrania z tej kolekcji są nietypowe i zaskakują detalami. Kolekcja dostępna będzie już od początku listopada tylko w Kosmetycznych Instytutach znajdujących się na terenie hoteli SPA Dr Ireny Eris w Krynicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich.

Dawid Woliński jest jednym z najbardziej znanych polskich projektantów mody, którego stroje noszą m.in. Grażyna Wolszczak, a także światowe sławy, takie jak Nicole Ritchie i Paris Hilton.

„Jest to pierwsza tego rodzaju współpraca. Jej wynikiem jest niezwykła kolekcja, w której każdy element jest dopracowany ze smakiem. W takich strojach z pewnością będziemy czuć się i elegancko, i swobodnie..” - mówi dr Irena Eris.

Krój ubrań jest uniwersalny. Doskonale odnajdą się w nim osoby w każdym wieku. Nadaje się zarówno do wypoczynku w zaciszu własnego domu, do aktywnego spędzania czasu, jak również do noszenia na co dzień.

(MK)