POLECAMY

MODOgram tygodnia! Co nowego w modzie?

Dowiedz się nowinek z wielkiego świata i rodzimego podwórka
MODOgram tygodnia! Co nowego w modzie? fot. FREE Imax/Tree
Przed wami kolejna dawka modowych newsów. Premiery filmowe i książkowe, o których powinna wiedzieć każda fashionistka. Kto odwiedzi nas kraj i jak na modowej arenie świata radzą sobie Polacy? Czytajcie dalej!


1. Miguel Vieira ponownie w Polsce


Miguel Vieira na FashionPhilosophy

Miguel Vieira został ogłoszony kolejną zagraniczną gwiazdą 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Pokaz kolekcji cieszącego się międzynarodowym uznaniem portugalskiego projektanta uświetni otwarcie tygodnia mody w Łodzi. Będzie to jego już 3 wizyta w naszym kraju. Nie możemy się doczekać!

2. 14 maja startuje 67. Festiwal Filmowy w Cannes


Nicole Kidman jako Grace of Monaco
 
Cartier już 14 maja zaprezentuje film "Grace of Monaco". Ekranizacja życia jednej z najsłynniejszych ikon mody to długo wyczekiwany hit z Nicole Kidman w roli głównej. Już niedługo będziemy mogły zobaczyć wspaniałe stroje, fryzury i przede wszystkim kultową biżuterię Cartier, którą księżna uwielbiała!

3. Małgosia Bela wciąż zachwyca!

Małgosia Bela dla Vogue Deutsch

Piękna Polka i weteranka światowego modellingu wciąż zachwyca! Małgosia Bela została właśnie gwiazdą majowego numeru Vogue Deutsch. Gwiazda stanęła, a raczej usiadła przed obiektywem samego Giampaolo Sgury. Efekt, jak widać na zdjęciu powyżej - piorunujący. Słowiańska uroda i polskie korzenie wciąż są hitem!

4. Lacoste i japońska manga?

Lacoste Live Capsule Collection
 
Francuska marka to kolejny brand, który zdecydował się na modową kolaborację. Kapsułową kolekcję dla Lacoste (LACOSTE L!VE Caspule Collection) stworzy francuski artysta Sanghon Kim, który zainspirowany japońską mangą i stylem lat 80. zaprojektował nadruki na sztandarowy element kolekcji Lacoste - polówki.

5. Polacy dla słynnego domu mody Custo Barcelona

Łukasz Pukowiec dla Custo Barcelona

Za wiosenno-letnią kampanią hiszpańskiej marki Custo Barcelona stoi polska ekipa i polscy modele! Łukasz Pukowiec stanął za obiektywem, a przed nim Jan Purski i Julia Banaś. Stylizacją zaś zajęła się Magda Jagnicka, a makijażem Adrian Świderski. Gratulujemy zdolnym rodakom!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)