sza45blon must have.jpg fot. ONS.pl

Natalia Siwiec w sukience Chloe - Styl gwiazd - Trendy sezonu

Zobaczcie gdzie i za ile kupiła te ciuchy?
Joanna Mroczkowska / 11.07.2016 12:43
sza45blon must have.jpg fot. ONS.pl

Natalia Siwiec nie odpuściła ekskluzywnej imprezy w Moliera2 w Warszawie i pojawiła się w pełnej zbroi. Event w sklepie z selektywnymi markami w końcu zobowiązuje, prawda?

A jak na Natalię przystało wyglądała fantastycznie, mimo tego, że dużo osób jej wiele zarzuca.  Według nas prezentowała się świeżo, seksownie i bardzo modnie. Luźna sukienka w stylu boho, do tego delikatne sandałki na obcasie i designerska torebka w najmodniejszym odcieniu skóry. Całość oceniamy na 5.

Stylowe boho wg Natalii Siwiec

Niestety jak to bywa w przypadku jej stylizacji są one niesamowicie kosztowne. Tym razem nasza Miss Euro, którą podczas Euro 2016 zastąpiła urodziwa Islandka, postawiła na look od Chloe. Jedwabna sukienka tego francuskiego domu mody ze stylowym color blockingiem i frędzlami to koszt ponad 30,000 złotych. Torebka tej samej marki to koszt ok. 3000 złotych. Nie wspominając już o sandałkach.

Natalia Siwiec w sukience Chloe
fot. ONS.pl

Musimy przyznać, że zazdrościmy jej jakże zaopatrzonej szafy i widać, że Joanna Horodyńska ma niezłą konkurencję. Dotychczas to chyba tylko ona wydawała fortunę na designerskie kreacje i akcesoria. A wy co o tym myślicie? Warto wydać takie pieniądze na ubranie?

Więcej mody w stylu gwiazd:

Sukienka maxi i adidasy - jak to nosić?
Modowy grzech Justina Biebera
Magda Mielcarz i stylowe lata 70.