POLECAMY

Natalia Siwiec i niebotycznie droga kopertówka

Ila za nią zapłaciła?!
Natalia Siwiec i niebotycznie droga kopertówka fot. ONS.pl
Natalia Siwiec na pokazie paprocki & brzozowski miała na sobie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Celebrytka, którą zaliczamy do najlepiej ubranych w polskim show biznesie przeszła samą siebie. Niby prosty look a kryją się pod nim takie pieniądze. Brązowy płaszcz z zamszu ukrył pod sobą obcisłą sukienkę Herve Leger. Bandażowy model kochają gwiazdy na całym świecie - koszt takiej to ok. 7000 złotych. Jednak to nie wszystko!

Natalia Siwiec i ultra drogie dodatki

Gwiazda miała na sobie również buty Toma Forda. Model, który po raz kolejny wybrała spodobał się również Małgorzacie Kożuchowskiej, Kim Kardashian, Kendall Jenner i Chloe Kardashian. Patchworkowe sandałki na słupku z jesienno-zimowej kolekcji projektanta to koszt ponad 5500 złotych.

A na koniec perełka. Torebka Louis Vuitton - Petite Maille. Model inspirowany słynnymi kuframi Maison marki to prawdziwa gratka. Koszt tej kopertówki to ponad 12,000 złotych. Bagatela. Ten sam model torebki można było wcześniej zobaczyć w stylizacjach: Natalii Vodianovej, Chiary Ferragni, Jennifer Connelly, Julianne Moore, Fan Bing Bing, Dianny Argon i Miroslavy Dumy.

Więcej stylu gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)