POLECAMY

Natalia Lesz wydała płytę!

Natalia Lesz wydała swoją drugą płytę! Jak myślicie - będzie hit? Podbije listy przebojów?
Natalia Lesz wydała płytę! fot. MWmedia

Natalia Lesz swoją karierę rozpoczęła wydaniem płyty zatytułowanej "Natalia Lesz" w 2008 roku. Warto dodać, że singiel z jej pierwszej płyty - "Power of Attraction" zajął 24 miejsce w rankingu najlepszych utworów zdaniem Billboard Magazine. To już sukces i to duży, jeżeli weźmiemy pod uwagę zróżnicowanie amerykańskiego rynku muzycznego!

Teraz przyszła pora na drugą płytę Lesz - "That girl", która miała premierę 18 października. Jak myślicie - Natalia podbije listy przebojów już niedługo?

Płytę promuje singiel "That girl" kręcony w Londynie z udziałem Messrs - brytyjskiej grupy produkcyjnej znanej z kręcenia niszowych, ale chwytliwych teledysków (i nie tylko).

Natalia Lesz/ fot. MWmedia

Podczas słuchania płyty daje się zauważyć inspirację Depeche Mode i Eurythmic, chociaż płyta jest dość łatwa i przyjemna w odbiorze.

Warto także dodać, że na płycie znajdziemy utwór z gościnnym udziałem Symfonii Varsovii oraz piosenki nagrane razem z takimi artystami, jak Hannah Sidibe i Nico Hartikaien. Czekamy teraz, aż o Natalii zrobi się głośno! Zamierzacie kupić jej płytę?

Zobacz też: Kora została babcią!

Tagi: gwiazdy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)