POLECAMY

Natalia Kukulska w Jury 3 edycji Konkursu Fashion Designer Awards 2011

Wśród jurorów konkursu Fashion Designer Awards 2011 znajdziemy Natalię Kukulską. Znana piosenkarka i jedna z najlepiej ubranych Polek, zna się na modzie i wyznacza trendy. Czy poradzi sobie w roli jurorki oceniającej pomysły innych?
Natalia Kukulska w Jury 3 edycji Konkursu Fashion Designer Awards 2011

Piosenkarka od lat uważana za najlepiej ubraną Polkę, także w naszym rankingu, została zaproszona do jury konkursu Fashion Designer Awards 2011.

Zobacz także: 3 edycja Fashion Designer Awards

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek, oraz pasjonatka mody, jako jedna z jurorów gorąco dopinguje młodych projektantów biorących udział w konkursie Fashion Designer Awards 2011. 

Natalia, będąc perfekcjonistką, ciągle rozwijającą swoje muzyczne pasje, a także artystką otwartą na nowe i ciekawe projekty, wspiera swoim udziałem konkurs Fashion Designer dający szansę rozwoju młodym projektantom pragnącym kształcić się w dziedzinie projektowania mody. Natalia uwielbia ciągłe zmiany, metamorfozy, bawi się modą i o niej pisze, w jury Fashion Designer Awards będzie szukała w projektach młodych projektantów pasji, kreatywności i oryginalności, bo muzyka i moda to sztuka.

Zobacz także: Zły smak czy nowy trend - kontrowersyjna sesja

Szczegóły na www.fashiondesignerawards.com.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)