POLECAMY

Nasz patronat: Dzien otwarty fullofstyle.pl

Modne świąteczne zakupy i casting na modelkę! Zapraszamy an super imprezę!
Nasz patronat: Dzien otwarty fullofstyle.pl fot. FREE
CASTING NA MODELKĘ FULLOFSTYLE

Już 5 grudnia (poniedziałek) o godzinie 10:00-15:00 odbędzie się casting na twarz butiku fullofstyle.pl Patronat nad catingiem obejmie czołowa polska agencja modelek GAGA MODELS. Szukamy dziewczyn o naturalnym wyglądzie, wzroście od 170-180 cm, wiek od 17 do 26 lat, proporcjonalnej budowie ciała i oryginalnych rysach twarzy. Uwaga: Na casting należy przyjść bez makijażu. Wstęp wolny.

Wybrana przez nas dziewczyna weźmie udział w najbliższych sesjach fullofstyle.pl oraz wygra świąteczny voucher na zakupy w naszym butiku na kwotę 600 zł.

Casting odbędzie się w Studio Milk Makata, ul. Garażowa 4, Warszawa. Start o godzinie 10:00.

Agencja GAGA MODELS również nie ustaje w poszukiwaniu nowych twarzy – być może jesteś jedną z dziewczyn, która będzie mieć szansę na rozpoczęcie międzynarodowej kariery i pojawienie się na okładkach największych światowych magazynów.

Wystarczy że stawisz się na naszym castingu!

ŚWIĄTECZNE ZAKUPY FULLOFSTYLE.PL

Tego samego dnia 5 GRUDNIA odbędzie się „dzień otwarty” fullofstyle.pl. W godzinach 13:00-22:00 będzie można przyjść i kupić najświeższe kolekcje polskich projektantów. Znajdziecie m.in. wzory: Wioli Wołczyńskiej, Kowalskiego, Oli Kawałko, Nenukko, Cock'nbullstory, Anny Ziemniak, Pudu, Bereniki Czarnoty, Aleksandry Kucharczyk, HI-END i wielu wielu innych...CZAS: 5 grudnia, 2011
MIEJSCE: STUDIO MILK MAKATA, ul. Garażowa 4
Patroni medialni: polki.pl, INSTYLE, ULTRA, lamode.info, finelife.pl, harel.blox.pl oraz GAGA MODELS.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)