POLECAMY

Naomi Campbell w roli projektantki

Jedna z najsłynniejszych modelek świata została kolejną po Kate Moss, Gisele Bundchen, Natalii Vodianovej oraz Claudii Schiffer modelką- projektantką. Zobacz dla kogo!
Naomi Campbell w roli projektantki fot. ONS

Współpracę Naomi Campbell zaproponowała włoska marka Fiorucci. Po ubrania tego mediolańskiego brandu, już ponad 30 lat temu sięgali Andy Warhol, Jackie Onassis oraz Lauren Bacall. Dziś dżinsy i t-shirty z metką "Fiorucci" nosi też Marc Jacobs i Madonna.

Campbell zaprojektowała kolekcję, składającą się z 15 elementów garderoby, wśród których znalazły się 4 modele dżinsów oraz 11 wzorów t-shirtów, w tym jeden prezentujący twarz słynnej modelki.

Firma Fiorucci w ostatnim czasie została przejęta przez włoską firmę Ittierre, która współpracuje też z takimi markami jak Balmain i Costume National. Decyzję o zatrudnieniu modelki na stanowisku projektantki, szefostwo firmy postrzega bardzo pozytywnie.

- Ta decyzja jest ważna, aby pokazać, że firma się rozwija. - mówi Antonio Bianchi, właściciel Albisetti (firmy kontrolującej Ittierre) dla WWD.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)