Najmodniejszy kolor 2017 roku fot. FREE

Najmodniejszy kolor 2017 roku - Greenery Pantone

W nadchodzącym roku zapominamy o delikatnych pastelach i metalicznych odcieniach.
Karolina Kalinowska / 26.09.2017 22:46
Najmodniejszy kolor 2017 roku fot. FREE

Pantone właśnie ogłosił najmodniejszy kolor 2017 roku. W nadchodzącym roku żegnamy delikatne pastele i bardzo modne od kilku sezonów metaliczne odcienie srebra i złota. Na topie będzie kolor, którego do tej pory było w trendach jak na lekarstwo. W końcu powiew świeżości!

Mamy je! Te kolory będą modne wiosną i latem 2017

Najmodniejszy kolor 2017 roku

Greenery to najmodniejszy kolor 2017 roku. Jest to żywy, intensywny i typowo letni odcień zieleni, który symbolizuje nowy początek. Kojarzy się z wiosenną trawą, pierwszymi pąkami na drzewach i odradzaniem.


fot: screen Pantone

Kolor wytypowany przez Pantone jest trudny i mało popularny wśród Polek. W stylizacjach z pewnością się obroni, ale z makijażem może być znacznie gorzej. Będzie ładnie wyglądał w duecie z opaloną skórą. Pamiętajcie, że mimo wszystko zieleń wymaga nieskazitelnej skóry - niedoskonałości i cienie pod oczami nie wchodzą w grę.

Jeżeli chcecie wykorzystać kolor Greenery to łączcie go z delikatnymi pastelami, czarnym, białym, metalicznymi odcieniami srebra i złota. Całkiem nieźle będzie się komponował również z jaskrawymi kolorami.

Te wzory będą największym hitem przyszłej wiosny. Masz je w szafie?