Najgorzej ubrane gwiazdy w 2012 roku - ranking

Zobacz kto znalazł się na tej liście

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/20.02.2013 14:18
Moim zdaniem Helena posiada własny, oryginalny styl, opierający się przede wszystkim na tym, w co lubi się ubierać. Rozumiem dołączanie do tej listy osób pokroju Lady Gagi czy Nicky'ego Minaja, ale - szczerze powiedziawszy - pani Bonham Carter ma od nich dużo więcej kreatywności w wymyślaniu własnych strojów. Uważam, że dopinanie jej tutaj było krokiem bezmyślnym, niepopartym żadnymi przykładami.
/20.02.2013 10:44
Ja rozumiem resztę gwiazd, ale HBC zupełnie nie pasuje do tego zestawu. Ta cudowna kobieta nosi po prostu to w czym czuje się komfortowo, a przy tym we wszystkim wygląda świetnie. Ładnemu we wszystkim ładnie, a ona jest po prostu zniewalająca. Doceniam jej styl, i proszę, byście też go docenili. Wnoszę o zmianę treści artykułu - wykluczcie ją z tej nienormalnej listy. Pozdrowienia od wiernej Helenaistki.
/20.02.2013 09:55
Popieram. Nie dziwię się, że jest na tej liście Nicky Minaj czy też Lady Gaga. Ale Helena ma swój styl oryginalny, a przy tym bardzo odpowiednio dobrany. Nie wiem kto tworzył ten artykuł, ale żądam zmiany listy... Zdecydowanie przesada jeśli chodzi o Helenę. Ona bardzo dobrze się ubiera, tak jak mój poprzednik napisał- ZAWSZE. Pozdrawiam.
POKAŻ KOMENTARZE (1)