POLECAMY

Dowiedz się, jak nadać cienkim włosom objętość

Wypróbuj sprawdzone metody!
Dowiedz się, jak nadać cienkim włosom objętość fot. FREE/ImaxTree /kolaż Polki.pl

Przed wami kilka sposobów dzięki którym nadasz swoim cienkim włosom objętość. Na naszej liście znalazły się zarówno triki, jak i rzeczy, których powinnyście unikać. Mam nadzieje, że znajdziecie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Poznajcie moje triki!

  1. Przed stylizacją zadbaj o kondycję włosów. Dokładnie spłucz szampon oraz odżywkę. Pozostawiony produkt może obciążać włosy.
  2. Jeśli suszysz włosy suszarką, trzymaj głowę w dół. Dzięki temu włosy będą bardziej odbite od nasady.
  3. Używaj produktów zwiększających objętość włosów np. mleczko Wellaflex objętość dla Cienkich Włosów. Aplikuj je na min. 10 minut przed układaniem, by produkt odpowiednio się wchłonął.
  4. Naucz się tapirować! To trik stosowany od zarania dziejów.
  5. Zaprzyjaźnij się z wałkami. Niegdyś kobiety nie mogły się bez nich obyć.
  6. Jeśli masz trochę więcej czasu, susz włosy na okrągłą szczotkę. Efekt jak od fryzjera gwarantowany! A jeśli nie masz chwili do stracenia, wgnieć w wilgotne włosy piankę Wellaflex Objętość dla Cienkich Włosów i zepnij je w kok na czubku głowy. W ten sposób otrzymasz naturalnie skręcone i odbite od nasady włosy.
Do tego typu fryzur polecam linię Wellaflex Instant Volume Boost. Produkty pomagają błyskawicznie osiągnąć podwójną objętość włosów, w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji. Pozwalają na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.
Tagi: Wella, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)