POLECAMY

Mucha nie pojawiła się na gali Mercedesa!

A to był jeden z jej obowiązków...
Mucha nie pojawiła się na gali Mercedesa!

Anna Mucha, jako znana celebrytka i wzięta aktorka jakiś czas temu została twarzą marki Mercedes Benz. Do jej obowiązków należało promowanie marki w szeroko tego słowa pojętym znaczeniu. Oznacza to, że miała pokazywać się co jakiś czas na planowanych imprezach.

Co miała otrzymywać w zamian?

Co jakiś czas zupełnie nowy samochód do testowej jazdy. Jakby tego było mało, Mercedes pokrywał także koszty paliwa. Dość mała cena za jazdę luksusowymi samochodami, prawda?

Niestety, najwyraźniej także i te obowiązki ją przerosły! Pomimo wcześniejszych ustaleń Mucha nie pojawiła się na imprezie. Bezskutecznie czekali na nią wszyscy, łącznie z Michałem Żebrowskim, który również jest twarzą marki.

Podobno Ania nie tylko się nie pojawiła, ale także wyłączyła  telefon! Sąsiedzi aktorki twierdzą, że widzieli ją zmierzającą na imprezę do innego celebryty mieszkającego nieopodal.

Pewnie przedstawiciele marki Mercedes nie są zachwyceni... "Będziemy musieli poważnie porozmawiać" tak zachowanie Muchy ocenił jeden z nich podczas rozmowy z magazynem "Rewia".

Zobacz też: Nergal i Mozil - to męska przyjaźń?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)