POLECAMY

Hit & Kit podczas MTV Europe Music Awards 2013

Miley Cyrus vs. Rita Ora
Hit & Kit podczas MTV Europe Music Awards 2013 fot. ONS

W miniony weekend w Amsterdamie odbyła się wielka gala MTV Europe Awards 2013. W związku z tym na Stary Kontynent przyleciało wiele światowych gwiazd. Było parę zaskoczeń zarówno pozytywnych jak i negatywnych. W związku z tym wybrałyśmy jeden hit i kit stylizacyjny. Zobaczcie czemu chwalimy Ritę Orę i czemu krytykujemy Miley Cyrus.

HIT
Rita Ora kocha styl lat 90. Na co dzień widujemy ją w stylizacjach seksownych, ale w stylu sportowym. Tym razem gwiazda pojawiła się na gali MTV Europe Awards 2013 w seksownej sukience pochodzącej z linii Calvin Klein Collection. Prosta i niesamowicie seksowna kreacja w połączeniu platyną na głowie gwiazdy i czerwienią na ustach wyglądała pięknie. Jak widać mniej znaczy więcej.

KIT
Uwielbiamy styl Miley Cyrus. Gwiazda wie jak fajnie łączyć dekady w swojej garderobie. Mimo, że rozumiemy przesłanie jej kreacji ("Please Stop The Violence"), to z punktu widzenia modowego, tym razem przesadziła. Gwiazda miała na sobie ultra krótką kreację z otwartymi plecami z kolekcji NY Vintage. Nadruk z zamordowanymi rapperami, Tupakiem Shakurem i Biggiem Smallsem są symboliczne, ale tkwią zbyt w latach 90. Mimo to kochamy jej wysokie kozaki Toma Forda. Są boskie!Zobaczcie również:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)