POLECAMY

Monika Richardson prezentuje odzież!

Prezenterka i dziennikarka Monika Richardson została modelką! Prezentuje ubrania jednej z marek odzieżowych. Sprawdźcie której i jak wygląda?
Monika Richardson prezentuje odzież!

 

Monika Richardson została Ambasadorką marki Quiosque i wzięła udział w kampanii kolekcji wiosna/lato 2011 prezentując na własnej osobie zestawy tej sieci. Marka w swej informacji prasowej podaje, że telewizyjna gwiazda jest dla niej kwintesencją kobiecości we współczesnym wydaniu. Stąd zapewne pomysł współpracy.

Nie chcemy być uszczypliwi, ale całej sytuacji dodaje nieco pikanterii modowej fakt, iż Monika Richardson nie uchodziła do tej pory za wzór estetycznego wyczucia czy nienagannego stylu. Pokazywały to wszelkiego typu rankingi czynione przez stylistów i magazyny mody.

Zobacz: Sesja kolekcji marki Carry - wiosna/lato 2011

Sama prezenterka mówi: "Zdecydowałam się na współpracę z marką Quiosque ponieważ pasuje do mojego stylu życia i tego w czym czuję się dobrze. Cenię ponadczasową klasykę, ale nie stronię też od tego, co nowoczesne. W Quiosque mogę znaleźć ubrania na wiele okazji: od biznesowego spotkania, przez zabawę z dziećmi w parku, po romantyczną kolację z mężem. Dobrze czuję się w ubraniach podkreślających sylwetkę. Chcę czuć się kobieca w każdej sytuacji..."

 

Jako Ambasadorka marki Pani Monika z pewnością nie mogła powiedzieć nic innego, pamiętamy jednak jak rok temu komentowała reklamę pewnej znanej kawy, za którą zresztą Telewizja Polska pożegnała się z dziennikarką w trybie szybkim. Sens wypowiedzi był taki, że za coś trzeba dzieci utrzymać. No pewnie! I za coś chodzić z nimi do parku w ubraniach z kolekcji ze sklepu Quiosque.

Jak Wam się podoba Pani Monika w sesji odzieżowej? Photoshop tu i ówdzie był raczej używany, ale trzeba przyznać, że takich zestawów gwiazda telewizyjna dawno nie wdziewała na warszawskie salony...

Zobacz: Cała kolekcja marki Quiosque z udziałem Moniki Richardson >>>

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)