Monika Brodka - styl gwiazd

Zdolna młoda wokalistka, która fascynuje osobowością, muzyką oraz stylem. Ogromna różnorodność cechuje ją nie tylko w twórczości lecz także w stylizacjach... Zobaczmy jak zmieniał się styl najpopularniejszej gwiazdy programu idol :
/ 19.11.2007 21:20
Monika Brodka fot. ONS.pl

Zdolna młoda wokalistka, która fascynuje osobowością, muzyką oraz stylem. Ogromna różnorodność cechuje ją nie tylko w twórczości lecz także w stylizacjach. Zobaczmy jak zmieniał się styl najpopularniejszej gwiazdy programu Idol...

Monika Brodka (7 lutego 1987 rok) pochodzi z małej miejscowości - Twardorzeczki. Już od najmłodszych lat obcowała z muzyką i barwnością naszej kultury, fascynacja ta przełożyła się na ogromny talent wokalistki i jako jedyna z uczestników programu Idol odniosła faktyczny sukces. Złota płyta, debiut roku, album roku, wokalistka roku - to tylko kilka z licznych nagród, jakie otrzymała podczas swojej kariery. Monika zawsze cechowała się różnorodnością i fantazją - takie również były jej stylizacje, które przytłaczały czasem oryginalnością, nie do końca podkreślając urodę Moniki. Jednak wraz z wiekiem jej styl stał się bardziej zdecydowany i skonkretyzowany w tym, co chce sobą reprezentować. A oferuje nam spory wysmakowany poziom kultury, gustu i indywidualności. Zobaczmy jak zmieniał się styl obecnie najlepiej ubranej Polki...

 

Sawanna

Na początku swojej kariery Monika ceniła sobie swobodę i inspiracje stylem w motywach afrykańskich. Opalenizna, brązy, zebry, pantery i duże naszyjniki z drewna były niemal nieodłącznymi elementami jej stylizacji. Często wokalistka miała odważne makijaże z niezwykle barwnymi oczami.

 

Niezdecydowanie

Na scenie Monika potrafiła przemienić się w mulatkę - z pewnością pomysł nietypowy, jednak tak delikatna buzia wymaga równie delikatnej i subtelnej oprawy. Następna stylizacja była bardziej trafiona, zaczęły wchodzić motywy, jakie najlepiej cechują naszą artystkę - folklor.

 

Mocne cięcie

Brodka przeszła prawdziwą metamorfozę, schudła a jej nowa fryzura była idealnym kompromisem między delikatną urodą a kobiecością. Makijaże stały się bardziej wysublimowane, podkreślone były albo usta albo oczy - co było doskonałym rozwiązaniem dla wyrazistych proporcji. Stylizacje stawały się coraz lepsze i powoli zyskiwały światowy poziom.

 

Drapieżna czerń

Czerń połączona z czerwienią idealnie komponowała się z urodą wokalistki. Nieco bardziej drapieżne stylizacje bardzo jej pasowały, jednak zdecydowanie my wolimy ją w kolorach. Na uwagę zasługuje fryzura Moniki, która mimo krótkiego cięcia była noszona na rożne sposoby - grzywka na wprost, na bok, lekkie fale itd.

 

 

Metaliczny połsyk

Metaliczny połysk skutecznie przykuł uwagę stylistów i dziennikarzy podczas mniej oficjalnych spotkań Pluszzz Up oraz Dnia Antykoncepcji. Artystka zdecydowała się na płaszcz, który był noszony jako kreacja oraz koszulkę z hipnotyzującym nadrukiem zachodzącego słońca. Ciekawa również była odmieniona nowa fryzura Brodki, pełna sprężynowych loków.

 

Monochromatyczna ciemność

Wraz z chłodnymi dniami Brodka stawiała na klasyczną czerń w niekonwencjonalnym wydaniu. Stylizacje mocno inspirowane modą uliczną - dużo ćwieków, dużo prześwitów oraz mnóstwo frędzli. Odważne i poprawne stylizacje, jednak nie podkreślały sylwetki wokalistki, zaburzając ogólne proporcje. Makijaże natomiast były bez zarzutów.

 

Kolorowe wzory

Kolorowe pasy, romby, kwadraty i wiele innych niezwykłych kompozycji matematycznych mieszało się z barwnym folklorem tworząc coś niezwykłego. Brodka wykazywała się znajomością trendów z światowych wybiegów, jednak większość stylistów pozostawała na nią obojętna, jedynie szafiarki gorąco dopingowały ją w dokładnie takim wyrażaniu siebie.

Elegancja buntowniczki

Nietypowe połączenie płaszcza i szmizjerki ze skórzanymi spodniami kojarzyły się z wybiegami Balamina oraz nowymi propozycjami od domu mody Bruberry. Nam szczególnie spodobała się smokingowa kreacja koncertowa z dużą czerwoną kokardą - wówczas Brodka została nominowana do najpiękniejszych Polek.

 

 Kolorowy plaster

Wokalistka przykuwała wszystkim - od nienagannej sylwetki (ponownie schudła), po genialne stylizacje i fryzury. Mimo to wszytko niemal zostało przyćmione jednym drobnym szczegółem - plastrem na kolanie. W ślad za Moniką poszło jeszcze kilka osób z naszych polskich z czerwonych dywanów. 

 

Bo liczy się fason

Ostatnie stylizacje Moniki Brodki ogromnie zainteresowały stylistów, którzy zgodnie i chóralnie określają je je jako wysmakowane i doskonałe. Proste kroje i niezwykłe stylizacje sceniczne wyniosły ją na wyżyny . Równo z talentem idzie doskonałość stylu.

A wam jak podoba się przemiana Brodki ?

Zobacz również :

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/07.07.2011 08:47
Strzeżcie się EUFORII ! Nie dajcie sie nabrac na ich pseudo-reklamy. To wyludzacze pieniedzy, cala ich strona internetowa jest jednym wielkim oszustwem, służy jedynie do uiszczenia opłaty przez naiwnego klienta - firma nie ma telefonu ani adresu, jedynie kontakt to e-mail, na który zresztą nie odpowiada. Wszystkie zachwyty i peany na temat książki "miłość mężczyzny" pisane są z tego samego adresu IP co spamy samego wydawnictwa. Euforia stosuje nieuczciwe praktyki rynkowe i wprowadza potencjalnych klientów w błąd, narusza przepisy o ochronie konsumentów itd. A ostatecznie bierze pieniądze od klientów i nie wysyła zamówionego towaru, nie odpowiada na reklamacje wychodząc z założenia, że nikt ich nie poda do sądu za wydane 109 zł. Nie zamawiajcie u nich żadnych książek - TO OSZUŚCI !!!!!
/06.03.2012 07:54
To zwykłe podłe kłamstwo . Ta Pani niczego nie kupowała od wydawnictwa EUFORIA. Nie czytała książki MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY. Komentarze na forum dodaje z czystej , niestety typowo polskiej zawiści.. Wydawnictwo EUFORIA jest uczciwe, działa legalnie i nigdy nikogo nie oszukało. Książka MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY jest bardzo popularna, czym wzbudza zawiść takich osób jak ta Pani.
/26.12.2011 13:41
Młoda piękna dziewczyna,może robić różne eksperymenty ubioru i makijażu,we wszystkich stylach było jej do twarzy
POKAŻ KOMENTARZE (8)