Mohito - kolekcja jesień-zima 2010/2011

Nowa kolekcja jest modną odpowiedzią na współczesne poszukiwania stylu. Daje możliwość wielowątkowych łączeń, zestawia faktury i niebanalne kroje.
/ 06.09.2010 07:51
Hitem nadchodzącej jesieni w MOHITO będą powracające, charakterystyczne motywy stylu RETRO wyrażone w dopasowanych żakietach czy ołówkowych spódnicach. Motywy kwiatowe, czarno-białe groszki, prawdziwa „Dolce vita“. Zmysłowość i kobiecość to zawsze modne atuty wyrażone w nowy , niebanalny sposób.

Znamiennym jest też powrót TARTANU. Krata łączona z dżinsem, motywami kwiatowymi, wełną daje tej jesieni bardzo modny look. Różnorodność łączeń pozwala na niebanalne zestawienia, przełamując wyobrażenie o pogodzie w kratkę.

Ciekawym akcentem jest mocno zarysowany trend a la COCO. To portret współczesnej fashionistki, która zestawia żakiecik z jeansami, kokardki czy serduszka z denimową kurtką. Tu ponadczasowa elegancja łączy się z nieformalnym stylem życia wielkiego miasta. Wyrazistość z romantyzmem splata się w eklektycznej formie na miarę współczesnych czasów.

Myślą przewodnią jesiennej kolekcji MOHITO jest pochwała miękkości, dzianiny i ciepła. OTULONA WYGODĄ- to modna linia swetrów, tunik, szali, gdzie główną rolę gra wełna, splot, ciekawe drapowania-czyli ciepła forma o niebanalnej strukturze.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)