Hit & Kit podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN Style

Kto zachwycił, a kto zaliczył modową wpadkę?
wpadki gwiazd fot. ONS/ kolaż fleszstyle.pl

HIT:

Od jakiegoś czasu Agnieszka Szulim zachwyca swą przemianą. Wydaje się, że wreszcie postawiła na styl, który prezentuje jej prawdziwe "ja". W "niegrzecznym", trendowym looku wygląda wspaniale. Ramoneskowa, metaliczna kamizelka i białe szpilki to prawdziwe modowe hity. Dziennikarka zestawła te elementy z szerokimi, zielonymi spodniami. Jest nonszalancko, ale i glamour!

KIT:

Są okazje podczas, których wypada zadbać o siebie i wyglądać mniej codziennie. Paulina Młynarska ubrała się niechlujnie i podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN nieco odstawała od innych gwiazd. Czarne ponczo ją postarza i rzuca na twarz niekorzystny cień. A rurki odsłaniające kostkę w połączeniu z czarnymi botkami skracają optycznie nogę.


Zobacz inne modowe hity i kity gwiazd:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
Moim zdaniem o wiele lepiej wygląda Młynarska. Może się nie znam, cóż .. jednak sądzę ze Młynarska pomimo zwykłości jej ubrania wygląda NORMALNIE, Szulim chciała byc modna. Chyba trochę jej sie to nie udało. Jak dla mnie jej metaliczna kamizelka jest mega kiczowata :O Nie wszystko co modne pasuje do każdego i do każdego ubrania.
/5 lat temu
Pani Młynarska prezentuje się dużo lepiej. Może rzeczywiście troszkę "zwyczajnie", jak na taką okazję, ale kobieco. Pani Szulim zaś wygląda jakby szła na bal przebierańców. Zdecydowanie bardziej podoba mi się kreacja Pani Agaty.
/5 lat temu
Młynarska wygląda przynajmniej choć trochę kobieco a nie jak krasnoludek.
POKAŻ KOMENTARZE (2)