Modowe wpadki

Modowe wpadki zdarzają się każdemu, tylko że jednym niezwykle rzadko, innym zbyt często. Wiadomo, że o gustach się nie dyktuje, a jednak wszyscy znamy powiedzenie o przekraczaniu granicy dobrego smaku.
/ 19.06.2008 10:32
Modowe wpadki zdarzają się każdemu, tylko że jednym niezwykle rzadko, innym zbyt często. Wiadomo, że o gustach się nie dyktuje, a jednak wszyscy znamy powiedzenie o przekraczaniu granicy dobrego smaku. Modowe wpadki

Gdzie ten smak się kończy, a gdzie zaczyna? Niestety nie mam takich danych, ale wiem jedno, jeśli ubraniem kogoś obrażamy lub budzimy litość to ta płynna granica jest przekroczona na pewno.

Są rzeczy uniwersalne, których urok nigdy nie przemija, do takich należy trencz czy mała czarna. Jeśli ktoś jednak śledzi trendy i lubi bawić się modą, to zwykle narażony jest największe ryzyko, ponieważ wybiera ulotne romanse z trendami, kolorami i krojami. Na ryzyko jesteśmy narażone na co dzień, gdy los spłata nam figla i w ostatniej chwili dowiadujemy się, że musimy gdzieś wyjść. Chcąc wypaść dobrze wiele kobiet zakłada nieprzemyślane zestawy „na szybko”, wybiera złą biżuterię.

Wpadki dotyczące mody zdarzają się gwiazdom i znanym ludziom pchającym się na szczyty, ale te wpadki lubimy wszyscy. Jest o czym porozmawiać, z czego się pośmiać. Najważniejsze jednak byśmy umieli śmiać się również sami siebie, i by błędy stanowiły dla nas nauczkę.

Fot. mwmdia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/28.08.2011 00:42
pajacyków obił bym ci tę paskudną morde
/16.10.2009 03:42
bzdurrrrrra, czemu tu jest jacyków? przecież ten jego kapelusik to był ewidentny żart przeciwko wszystkim idiotom i którego nie kumają nadęci i zazdrości styliści ktorzy chcieliby byc na jego miesjcu...
/03.01.2009 20:07
idiota z tego pajacyka
POKAŻ KOMENTARZE (2)