Katie Price fot. ONS

Modowa wpadka Katie Price

Katie, wedle znanego przesądu, pawie pióra przyniosły pecha. Wyglądała kiepsko i dobrała najgorsze możliwe dodatki!
/ 16.10.2009 14:57
Katie Price fot. ONS
Katie Price przybyła na imprezę w sukni typu bustier z rozkloszowanym dołem, zrobionym całkowicie z pawich piór. Sukienka sama w sobie nie była zła. Ładnie podkreślała wcięcie w talii i miała ładny grafitowy odcień. Mankamentem było kiepskie wykończenie między gorsetem, a piórami. Przydałby się choćby tasiemka, która ukrywałaby miejsca, w których do halki przyczepiono pióra.

Niestety góra typu bustier, do ogromnych, sztucznych piersi Katie Price wyglądała potwornie tandetnie. Największym koszmarem były bransolety, które przypominały raczej ciężkie kajdany. Brakowało tylko łączącego je łańcucha!

Buty pasowały kolorystycznie, ale nie stylizacyjnie. A la diamentowa biżuteria i szpilki z elastycznymi paskami były jak z dwóch różnych bajek.

Całość uzupełniał bardzo agresywny makijaż oczu, niebezpiecznie podchodzący pod same brwi! Rozumiemy, że Katie lubi szokować, ale zawsze można to zrobić w bardziej gustowny sposób. Przed Katie jeszcze długa droga, zwłaszcza jeśli chodzi o dobieranie dodatków.Katie PriceKatie PriceKatie Price