POLECAMY

Ten trend przebije wszystkie inne wiosenne tendencje?

O co chodzi?
Ten trend przebije wszystkie inne wiosenne tendencje? fot. FREE Imax/Tree

W związku z tym, że lata 80. są wciąż na czasie projektanci wzięli na warsztat jeden z najmocniejszych trendów tamtej epoki. Mocne kolory a przede wszystkim intensywnie kolorowe pasy. Tęczowy trend jednak wiosną i latem 2016 zyskuje nowe oblicze. Designerzy z całego świata postawili na mocne barwy w najróżniejszych kombinacjach. Tęcza wiosną 2016 wygląda właśnie tak.

Modne pasy wiosną i latem 2016

Tęczowa moda w najbliższych miesiącach zrobi ogromną furorę. Słynni designerzy od Chanel przez Gucci a na Laurze Biagiotti kończąc zrezygnowali z klasycznych pasków na rzecz wielobarwnych kompozycji. Od delikatnych przejść aż po odważne cięcia. Daje to piękny - iście sezonowy efekt. Kochamy ten trend! Mamy zatem nadzieje, że więcej kobiet wiosną i latem postawi na kolor.

kolorowe paski - trendy wiosna 2016

|Od lewej: Stella Jean, Chloe, Gucci, Laura Biagiotti - fot. FREE|

Projektanci proponują tęczowe total looki, ale także ciekawe miksy. Alessandro Michele z Gucci postawił na połączenia mono z paskami zaś Karl Lagerfeld w kolekcji dla Chanel wykorzystał połączenie tego wzoru w taki sposób by sprawiał wrażenie trójwymiarowego. Jak same widzicie paski wiosną i latem 2016 to prawdziwe pole do popisu. Będzie się nimi bawić?

 

The Rainbow Wedge | An icon originally custom designed by Salvatore Ferragamo for actress #JudyGarland in 1938. #FerragamoLegacy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Salvatore Ferragamo (@ferragamo)

Więcej modnych hitów na wiosnę:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Czyli będzie kolorowo. To lubię