modne dżinsy fot. FREE Imax/Tree /kolaż Polki.pl

Modne spodnie wiosna-lato - Trendy sezonu - Modne ubrania

Przykrótkie dzwony to jeden z ostatnich trendów modowych. Najlepiej, by spodnie tego typu kończyły się delikatnie przed kostką. Pasują do szpilek, butów z odkrytą piętą i sandałkami na słupku. Dzwony noszą już gwiazdy i celebryci. Pojawiły się także na modowych wybiegach. W odpowiedniej stylizacji wyglądają nieziemsko!
Joanna Mroczkowska / 12.06.2018 12:23
modne dżinsy fot. FREE Imax/Tree /kolaż Polki.pl

A mówią, że już nic nowego nie wymyślą... Jednak okazuje się, że kreatorzy mody są tak kreatywni, że nawet odgrzewanym kotletom nadają nowy smak. Tym razem na tapetę wchodzą... przykrótkie dzwony. Jeszcze niedawno dzwony rodem z lat 70. próbowały przeniknąć do zbiorowej świadomości. Niestety, a może i całe szczęście to się nie udało.  A jak będzie z tą wersją tych kultowych spodni?

Przykrótkie dzwony hitem sezonu

Dla tych, którym podoba się ten model spodni, mamy kilka rad. Jak nosić ten trudny krój, by wyglądać świetnie?

 

Pamiętaj, że najlepsza długość tych spodni jest delikatnie przed kostkę. Dlatego, by nie optycznie nie skracać nóg wybieraj modele z wysoką talią. To zrównoważy całość.

Dzwony 7/8 dobrze prezentować się będą ze szpilkami, ale jeśli chcesz uzyskać wyjątkowo modny look połącz je z butami z odkrytą piętą lub sandałkami na słupku (najlepiej aksamitnymi). Nie spodobały ci się? Zawsze możesz pozostać przy klasyce. Eleganckie jeansy damskie to coś, co każda z nas powinna mieć w swojej szafie. A może zaryzykujesz i postawisz na spodnie damskie a'la bryczesy?

przykrótkie dzwony
Od lewej: Olivia Palermo, Heidi Klum, Selena Gomez - fot. ONS.pl